My Empty Phantom: людина-оркестр


 
MY EMPTY PHANTOM - гурт, єдиним учасником якого є Джессі Бімен, що пише, виконує і компілює на межі між пост-роком та ембіентом. Сам-самісінький він пише запаморочливу музику, виконує її, одночасно поєднуючи кілька інструментів, та турить по світу. Тож хто він - людина-оркестр чи оркестр без учасників?
 
Джессі вирішив грати один у 18 років, коли переїхав до Остіну (Техас, США) разом із своїм попереднім гуртом, який незадовго розпався. І вже у 2008 році відбувся його перший самостійний виступ.
 

 
MY EMPTY PHANTOM - починався більше як музичний і мистецький проект… не перформативний. Під цим заголовком в інтернеті з’являлися малюнки Джессі та його пісні. Але після кількох виступів глядачі почали сприймати його як людину-оркестр. Цей проект досі втілює намагання поєднати бачення з зображенням і звуками.
 
Для багатьох, хто вперше чує або бачить MY EMPTY PHANTOME дуже дивує присутність всього одної людини і виникає бажання зазирнути за куліси, щоб знайти хоча б ще одного, або кілька музикантів обвішаних арсеналом інструментів. Та Джессі це не бентежить. Він зайнятий сплітанням різних мелодій і поєднанням звуків, і часом зовсім забуває, що він один на сцені. 

 

 
Cети, які виконує Джессі у Європі та Америці - відрізняються. Вдома його музика більше наповнена звуками фортепіано і часто на них базується, а на нашому континенті вона отримує більше ембіентного звучання. Це переважно спричинене технічним райдером, але сподіваємось, що одного дня нам вдасться почути MY EMPTY PHANTOM "на повну" в Україні.
 
"Я думаю, що музика - це те, що допомагає нам рухатися, об’єднує нас на рівні, який важко описати. Якби не існувало музики, я не уявляю, що б сталося зі світом і до чого все це могло пизвести. Це - універсальна мова. Я створюю музику, щоб спілкуватися з людьми, бо як кожен чоловік, я - сором’язливий, а музика допомагає мені виразити себе і спілкуватися з іншими. І дивовижно усвідомлювати те, що на інших континентах є люди, які стають твоїми найкращими друзями і я можливо ніколи не зустрів би їх, якби не їздив грати музику. Я відчуваю потребу в цьому, і думаю, що музика потрібна світу. Саме тому я роблю це". 

 


 
Сьогодні Джессі виповнилось 26! З чим ми його і вітаємо, та сподіваємось цього року розпочати нову сторінку у нашій співпраці. Де знявши свої черевики та демонструючи свої традиційно строкаті шкарпетки MY EMPTY PHANTOM підніметься на українські майданчики аби знайомитись з новими друзями та спілкуватися мовою, для якої не потрібно слів.

  


 
Слухати:Підготувала: Маргарита Кулічова

15.07.2013
 


Коментарі: 0

РЕКЛАМА

Молодість 2013Відпочинок у Карпатах