nousinthis презентація EP: 5 листопада


 
5 листопада у експериментальному просторі центру театрального мистецтва ім. Л.Курбаса (вул. Володимирська, 23-В) відбудеться презентація дебютного EP гурту nousinthis (до 2013 року гурт відомий під назвою embilight).
  
За інформацією від гурту nousinthis
 
"5 листопада відбудеться найважливіша подія в житті нашої групи - вихід дебютного ЕР! З цієї нагоди ми готуємо унікальний концерт-постановку, який пройде в театрі ім. Л. Курбаса. Також на концерті будуть продаватися і самі ЕР, які вже доступні для попереднього замовлення. Всі деталі на сайті nousinthis.com. Чекаємо вас всіх 5-го листопада, покваптеся із замовленням квитків, бо їх всього 60! Обіцяємо, такого заходу в Україні ще не проводили. "
  

 
nousinthis - гурт із Києва, музика якого виходить із витоків пост-року та гітарного ембієнту. У nousinthis шалені звукові пасажі змінюються тихими ліричними композиціями з чарівним вокалом. Об'єднує їх одне - гармонія. Якщо шукати аналогії в світі музики, то це перш за все: Sigur Ros, Jeniferever, Kyte, EF, Radiohead.
 
Двері відкриваються о 19:30. Концерт триватиме півтори години. 
  
 
КВИТКИ: 
Кількість місць - обмежено, усього 60, тому рекомендуємо замовити квитки заздалегідь, адже на вході вони продаватись не будуть. Вартість перших 30 квитків по попередньому замовленні - 60 грн, наступних - 80 грн.
 
При замовленні чотирьох квитків діє знижка - усього за 4 штуки 200 грн. 
 
Також можна замовити:
Сумки - 99 грн. 
Диски - 70 грн. передзамовлення, 80 грн на концерті.
АКЦІЯ: Еко-сумка nousinthis  + диск  + квиток  = 200 грн.  
 


  

Замовити квиток можна тут:

promo.azh.com.ua/tickets/nousinthis

 
Організатор: AZH Promo
 
Два роки тому гурт брав участь у візульно-музичному перфоменсі у НЦТМ ім Леся Курбаса, зібравши повні зали глядачів протягом двох днів проекту. 
Фото: azh.com.ua/photoreportage/embilight-kurbas
 

25.10.2013
 


Коментарі: 0

РЕКЛАМА

Молодість 2013Відпочинок у Карпатах