Найкращі фестивалі по-сусідству: OFF FESTIVAL, Польща


Якщо ви досі не придумали, куди б себе подіти в спекотні дні на початку серпня, то AZH рекомендує: три дні неймовірної (в усіх смислах - як по якості, так і по кількості) музики від сусідів наших поляків на одному з найцікавіших музичних фестів цього літа. Ви поки готуйте валізи, а ми вам трішки детальніше розкажемо, чому OFF FESTIVAL 2014 таки варто відвідати.Цьогоріч на OFF FESTIVAL передбачено неймовірно багату "культурну програму" - буде і кіно, і сучасна поезія, театр тощо. Однак, основною складовою даного дійства, все ж, буде нереальна кількість альтернативної та інді музики, яку представлятимуть The Jesus And Mary Chain, Belle & Sebastian, Slowdive, The Notwist, Neutral Milk Hotel, Deafheaven, 65daysofstatic, Fuck Buttons і ще кілька десятків не менш цікавих колективів.
The Jesus and Mary Chain - культовий шотландський колектив, музика якого поєднує похмурість пост-панку з мелодійністю попу 60-х та стінами гітарного фідбеку. Писати про них нема смислу, треба просто бачити і чути.Belle & Sebastian - один з провідних шотландських інді-колективів. Грають музику на межі арт-року з елементами фолку та попу. Особливо рекомендуємо звернути увагу на сюрреалістичний вокал від засновника колективу, а також гітариста Стюарта Мердока.Slowdive - відомий британський рок-гурт, що експереметує з елементами шугейзу, дрім-попу та ембієнту. Цікаво, що хлопці працювали з Браяном Іно і навіть записали дві спільні композиції -  «Sing» та «Here She Comes». До речі, сам колектив припинив свою діяльність ще в 95-му, однак цієї зими хлопці знову зібралися, тож буде чудова можливість послухати їх вживу вперше за багато років.
The Notwist - німецький інді-рок гурт. Цікаво, що з часу заснування в 1989-му, колектив пережив, так би мовити, кілька музичних інкарнацій, змінюючи своє звучання від хеві-металу до інді-року в їх ранніх композиціях, і до більш електронного звучання в сучаних.Neutral Milk Hotel - культовий колектив в андеграундному музичному середовищі, що створює композиції на межі еклектичного lo-fi та психоделік-фолку. Гурт має бути однозначно цікавим спражнім цінителям завдяки своїм експерементам зі звуком, поетичними та абстрактними текстами, а також гаммою найрізноманітніших інструментів.
Deafheaven - доволі молодий колектив зі Штатів, що швидкими темпами набирає популярність. Грають потужний блек-метал з елементами пост-року та шугейзу. В двох словах, всім, кого цікавить дійсно сильний саунд, варто послухати їх вживу.
65daysofstatic - британський пост-рок гурт, що поєднує у своєму звучанні важкі гітарні секції, клавішні партії, ударні та різноманітні електронні шуми. До речі, 65daysofstatic вже були в Україні два роки тому з неймовірним концертом. Всім гаряче рекомендуємо! 
Fuck Buttons - спеціально для поціновувавчів електроніки! Дует Ендрю Ханга та Джона Пауера з Брістоля. Хлопці використовують цілу гамму інструментів та "примочок", в тому числі клавіші Casiotone та дитячі іграшки типу караокемашини від Fisher-Price, видобувайчи з них цікаве і специфічне електронне звучання.
 
То як? Валізи наготові? Тоді, сподіваємось, побачитись з вами на початку серпня в чудовому місті Катовіце на не менш чудовому OFF FESTIVAL 2014 :)
 
Дати/місце: 1-3 серпня 2014, м. Катовіце, Польща
Детальна інформація: off-festival.pl
 

13.06.2014
 


Коментарі: 0

РЕКЛАМА

Молодість 2013Відпочинок у Карпатах