Це той, хто хоче ґвалтувати людський слух


Один (майже) ісландський експерементальний продюсер розповідає про щойно зловлену рибу, нелюбов до більшості музики, бажання мати інфрачервоний зір, плавати до болю і чому NBA вже майже пост-людський. Знаєте хто це?

  
 
Це той, хто хоче ґвалтувати людський слух будильниками на 130 дБ. Дуже добре, що одна китайська фірма не погодилась виробити менше 10 000 штук і цей страшний план провалився. В інакшому випадку, божевільні фани розмітали б свіженький мерч свого улюбленого виконавця, не знаючи, яке пекло на них чекатиме зранку. 
 
Ще, він хотів продавати своїм поціновувачам рибу, яку щойно зловив. Адже це так природньо, сходити на концерт і прихопити додому сувенір на вечерю, з логотипом від улюбленого виконавця.
 
Якось один із фанатів прийшов до нього на концерт з оберемком піратських дисків, роздрукованих на принтері постерів і CD_R-ок. Загалом там було близько 40 одиниць, і він хотів їх підписати. ВСІ! І наш загадковий продюсер погодився, в обмін на примірничок "самопалу" та навіть хотів заплатити.
 
 

Його улюблений спорт - рибалка, його улюблена пісня минулого року - "всі". Він може заспівати Bon Jovi у караоке і щоранку плаває у басейні (бо океан навколо - "тупо хардкор"). Після плавання він зависає у пошті, перевіряє статистику NBA, обговорює жалюгідних австралійських політиків. Тоді пензлює у студію, п’є каву і ненавидить все, що потрібно робити 8 годин на добу. І повертається додому.

 
І можливо, ця історія не мала би жодного сенсу, якби у 2014 в нього не з’явилася A U R O R A. І не зважаючи на похмурість її звучання, вона дихає життям. Її пісні з часом проривають блокаду свідомості і вриваючись розпорошують дикі емоції та об’ємне звучання. Її важко слухати бо завдяки йому, вона замурзана і відлюдькувата. Набрякає, гуркотить, шумить. Вона люта. Ось так вони разом досягають мети. 
 
Готуйте свої вуха та свідомість. І зустрічайте оплесками Бена Фроста. 
 


02.06.2014
 


Коментарі: 0

РЕКЛАМА

Молодість 2013Відпочинок у Карпатах