AZH Promo представляє: Endless Melancholy & Sleeping Bear та Penguinsmeat


Атмосферний недільний вечір на Старті від AZH Promo.  7 квітня із Санкт-Петербурга завітають Penguinsmeat.  Endless Melancholy  виступить разом із новим проектом  Sleeping Bear,  тож цього вечора буде багато свіжих пісень і оновлений відеоряд. 
 
 
Penguinsmeat
(post-rock \ math-rock) вирушають у свій перший європейський тур, де окрім України вони зіграють у Чехії, Франції, Німеччині... Пісні китів із коробки, гуркіт каменоломні в каруселі ділея, Хендрікс, що вистрибує з бороди поліритмів. За три роки існування колектив 'Penguinsmeat' встиг відкатати 3 тури по Росії, зіграти на одній сцені із Omar Rodriguez Lopez group (US), This will destroy you (US), Long distance calling (Ger), Above the tree (Italy), записати і випустити своїми силами 1 альбом, 2 сингли, зняти концертне відео.
  

 
Endless Melancholy - атмосферний соло-проект Олексія Сакевича з Києва. Музичну діяльність розпочав у листопаді 2011 року, видавши до цього часу кілька релізів. Нещодавно вийшло його нове EP. Endless Melancholy був створений, щоб висловити пристрасть і любов до мінімалізму фортепіано і ембієнту. 
Five Songs EP - новий твір Endless Melancholy. В ньому відчувається настрій простої присутності серед рухів природи, серед її повного життя. Навіть якщо зараз січень надворі. Хай там, за вікном, робиться що завгодно, а ось тут, прямо з динаміків розливається спокій, радість та смуток. Саме тут, непомітно для очей, проте цілком помітно для слуху, в повітрі акуратно плететься гармонійне звукове полотно. І врешті решт, достатньо лише дати П'ятьом Пісням накрити Вас цим полотном, щоб добро наповнило душу. (огляд тут: www.azh.com.ua/music/sounds-of-jan)
  

Endless Melancholy
Penguinsmeat


 
ЛОКАЦІЯ: 
СТАРТ (вул. Маршала Рибалки 28/4. через дорогу від будинку 5)
Початок о 19:00
Вхід: 50 грн.

Організатор: AZH Promo
promo.azh.com.ua
Зустрічі в соціалках: VK | FACEBOOK | LAST.FM

 


01.04.2013
 


Коментарі: 1

РЕКЛАМА

Молодість 2013Відпочинок у Карпатах