Шерон Вен Еттен: because I was in love


Вона любить темний шоколад і червоне вино, які в чудовому поєднанні допомагають творити музику. Вона сміється до сліз із жартів телесеріалу “Seinfeld”  і акторської майстерності Вуді Алена. Її музика змушує тисячі сердець завмирати. Хто вона, Шерон Вен Еттен?

 
Шерон Вен Еттен розпочала своє сходження на вершину музичного світу навчаючись в коледжі. Саме в юнацькі роки вона почала вчитися гри на гітарі та писати пісні про кохання. Шерон була переконана, що вона пише недостатньо добре, але їй просто подобалося цим займатися. Проте був один фактор, який сковував її просування в музичному просторі – Шерон Вен Еттен вперше закохалася. Про цей нелегкий період свого життя Шерон Вен Еттен згодом розповіла в одному з інтерв’ю: «Ці стосунки не давали мені повністю розкрити себе. Я віддавалася цілком коханій людині. Одного разу я прокинулася і зрозуміла, що він не любить мене по-справжньому. Тому я зібрала речі й повернулася до батьків у Джерсі. Щоб відновити сили знадобилися роки. Я б сказала, у мене пішло близько трьох років, щоб дійсно відкритися людям, говорити з ними, дивитися їм у вічі».
 

 
Навесні 2009 року Шерон Вен Еттен випустила свій дебютний альбом під назвою “Because I Was In Love”, до якого ввійшли 11 музичних композицій. 
 
В основному це була збірка пісень, які Шерон почала писати ще в Теннессі і продовжувала після розриву стосунків, у час відновлення свого життя. Як зазначає Шерон: “ Я займалась музикою тільки для того, щоб краще почуватися, і тоді сім’я та друзі запропонували мені виступати, тому що вони думали, що моя музика може допомогти також іншим людям. Я не почала працювати над CD, доки люди не стали запитувати про мої пісні. Ніколи не думала, що моя музика може бути потрібна комусь, окрім мене.” Альбом “Because I Was In Love” – це автобіографічні дослідження душі, любові, особливостей людських взаємин. М’який, тривалий вокал Шерон Вен Еттен, який звучить у першій пісні "I Wish I Knew",  проходить крізь весь альбом, створюючи разом із гітарним супроводом атмосферу смутку та туги. Але цей смуток заспокоює душу і ти починаєш розуміти, що він може бути також свободою, яка надихає на щось приголомшливе, як от ці пісні.
  

 

 21 вересня 2010 року Шерон Вен Еттен випустила свій другий альбом “Epic”. Він був записаний у Філадельфії на студії Майнер-стріт з Браяном МакТіром. 
 
Чим він відрізняється від дебютного альбому? По-перше, альбом має набагато більшу різноманітність музичних настроїв. По-друге, тексти пісень стали гострішими. І вражаючим є те, що ці дві риси працюють пліч-о-пліч. І “Epic” можна вважати міні-альбомом (його наповнюють тільки 7 композицій тривалістю 30 хвилин), його майстерність знаходиться на найвищому рівні. Не можна творчість Шерон Вен Еттен закрити в коробочці під назвою «вокал-гітара», і альбом “Epic” є прямим доказом цього. Диск щедро наповнений неочікуваним гітарним аранжуванням і звуками барабанів, а також голосами бек-вокалістів Мега Бейрда, Кета Мартіно та Джесіки Ларрабі.  Тексти пісень перейняті темами про зраду, одержимість, егоїзм і всі інші негативні риси, які ми ненавидимо в інших, але боїмося визнати в собі.
 

 
 
Цього року Шерон Вен Еттен співпрацювала з Джастіном Верноном. Переглянути їхній спільний виступ можна нижче:
 

 

А також допомагала The National над піснею "Think You Can Wait", яка стала саундтреком до фільму "Win Win"
 


 

І наприкінці хочу сповістити Вам радісну нови ну: нещодавно на офіційному сайті співачки з’явилася інформація, що очікувати виходу третього альбому слід приблизно на початку 2012 року.

 

 

Підготувала: Уляна Хімчак

22.09.2011
 


Коментарі: 0

РЕКЛАМА

Молодість 2013Відпочинок у Карпатах