Sharon van Etten, її новий альбом та омнікорд 
Талановита американська виконавиця Sharon van Etten в травні цього року випустила свій четвертий альбом під назвою 'Are We There'. Нагадаємо, Іттен дебютувала ще в 2009 році з платівкою «Because I Was In Love», випустивши після цього ще два альбоми, один з яких, «Tramp», був записаний за участі Аарона Дрессера - гітариста гурту The National.

Стосовно останнього альбому 'Are We There' Шерон зазначає:
 
'Цей альбом, в цілому, демонструє моє зростання, мою впевненість, моє просування в житті та музиці. В стосунках і в кар’єрі є багато спільного та відмінного. Страждання та компроміси притаманні їм обом.Чи вдалось це мені? Не знаю. Але я намагалась.
 
'Are We There'  дуже близький мені. Бути сильною, бути слабкою, бути відкритою - це все бути собою. Сподіваюсь, ви це відчуєте. Це завжди подорож.'
 
Нещодавно в мережі з'явився відеозапис, де Шерон у офісі  американського інтернет-видання Refinery29 наживо виконує пісню Taking chances. Завітала вона неочікувано, з дивацьким інструментом в руках, приголомшила редакторів, блукаючи стінами офісу та співаючи, певно, одну із найчарівніших пісень із нового альбому. Повільно, але впевнено навколо неї почав збиратися люди, котрі потрапили у полон її захопливого перфомансу. 
 
Особливу увагу привернув незвичний інструмент, яким майстерно орудувала виконавиця. Ви, очевидно, і не здогадуєтесь, що це один із наймодерновіших музичних інструментів, що зветься омнікорд (omnichord). Він був представлений 1981 року компанією Suzuki Musical Instrument Corporation. Він зазвичай має сенсорну панель, клавіші для ведення мажорного та мінорного ладів, а також сім аккордів. Як грати на цьому інструменті? Та досить просто, як для музиканта, звісно. Потрібно лише тиснути на клавіші та водити пальцями або медіатором по сенсорній панелі, імітуючи бренькотіння на якомусь струнному інструменті. Завдяки своїй унікальності та дзвінкому тембру омнікорд стає досить популярним серед музикантів.Та досить вже розмов, час насолоджуватись чарівною Sharon van Etten!
 

11.06.2014
 


Коментарі: 0

РЕКЛАМА

Молодість 2013Відпочинок у Карпатах