'SHEEP HAPPENS': великий новорічний музичний фестиваль 
Завершення 2014-го і початок 2015-го у арт-центрі Closer та Mezzanine співпаде із грандіозною подією - фестивалем 'SHEEP HAPPENS'. Дві сцени, дві доби різноманітної музики і Вівця.
 
Та не проста вівця. А майже як у Муракамі - єдина у світі, яка матиме значення тієї подвійної нескінченної ночі. Символ спільноти, дружнього тепла, пошуку свободи у собі. (Послання від Вівці - читайте тут)
 

 
Головною гостею Closer стане уродженка Швейцарських Альп - SONJA MOONEAR, яка щільно засіла в незалежній європейській тусовці, будучи співзасновником лейблу Ruta5 (спільно з Денді Джеком), 1/2 проекту Junction SM і членом сім'ї Perlon.
 
Окрім Соні Мунір, техноспільнота зможе насолодитись музикою від американського гостя EVAN BAGGS (Robsoul, Kurbits) та місцевих резидентів SHAKOLIN, BAMBU, VOVA KLK і TIMUR BASHA.
 
У нашому огляді артистів 'SHEEP HAPPENS' ми зупинимось в основному на живій сцені, програма якої розпочнеться виступом Вагоновожатих у арт-просторі MEZZANINE 31 грудня о 21-й.
 

 
Вагоновожаті - так називається новий колектив Антона Слепакова (в минулому "І Друг Мій Грузовик"), Валенитина Панюти (ex-Lюк) і барабанщика гурту DOK - Станіслава Іващенка. Влітку і на початку осені група з успіхом відіграли на фестивалях і опен-ейрах, анонсуючи новий матеріал і набуваючи нових слухачів. 

 
Вагоновожаті - це традиційні філософськи-іронічні історії Антона, в electro, IDM, leftfield - аранжуваннях від Валентина із щільною гітарою і потужною подачею живих і електронних барабанів Станіслава.
  

  
 
Останні хвилини поточного року можна буде провести під музику Grisly Faye - одна із найцікавіших молодих українських груп. За недовгий час існування групи вони встигли вже виступити в Німеччині, Польщі, Чехії, а їх дебютний EP увійшов до топ 10 кращих альбомів 2014 року.
 

 
Grisly Faye – українсько-польський електронний проект, заснований Маргаритою Кулічовою (Київ) та Войчехом Шупеляком (Варшава) весною 2014-го.
 
Музика Grisly Faye – це ніби саундтрек до життя чарівних лісових істот або сон під товщею цифрового моря. Вона така ж ефемерна, трепетна і ніжна, ледь вловима. Шум вітру, шелест листя у сонному лісі, дзвін води у гірських річках, потріскування гілляччя у багатті, стукіт каміння – своєрідний filed recording, який змішується, переплітається, розчиняється в електронних, мерехтливих звуках семплера. Музика, яка народжується з простору. Музика, натхненна світом.
 

 
 

 
Вова і Альберт з "Хамерман Знищує Віруси", розмінявши свої останні євро і долари, купили костюми для шоу «Ja, mein Dürer!» і пропонують провести перші хвилини Нового року в компанії вершників Апокаліпсису (учасники ХЗВ щиро сподіваються, що саме публіка інтерпретує їхній новий образ).
 
Хамерман Знищує Віруси майже двадцять років несуть в маси нестримну експерсію, демонстративно виступаючи під «фанеру», а сценічні костюми майструють з кабачків, похоронних вінків і восьминогів. Їхні пісні - пекельна суміш з суржику, постмодерністських термінів, «Мурки», Beatles і Курта Вайля. Їх танці - Йен Кертіс і марші третього рейху. Їм подобається лаятися матом, роздягатися і скакати по сцені козлом.
 

 
Наступними (розміщені у порядку виступів) на MEZZANINE live stage будуть:
 

 
r.roo - київський музикант (і наш частий гість) Андрій Ругару виконує емоційну, багатогранну музику, в якій чуттєві мелодії фортепіано переплітаються з хрустким айдіемом. Ембіентні ландшафти створюють об'єм, вбираючи в себе зворушливий мелодизм музики Андрія. Ритмічні малюнки багатошарові і при цьому прозорі, айдіемна химерність і ламаність не перетинає межі розуміння, не намагається здивувати слухача, але планомірно захоплює його в свою динаміку і простір.
 

 
 

 
ZAPASKA, мабуть, один із небагатьох українських колективів, який перебуває у нескінченних мандрах багато виступаючи в Україні та Європі. За останній рік гурт відіграв майже сотню концертів.
 
Дует Яни Шпачинської і Павла Нечитайла працює у напрямку інді-поп, міксуючи популярні стилі у власній наївно-мінімалістичній манері. Вони створюють музику, використовуючи традиційні інструменти різних народів світу, а також багато електроніки. У їхньому доробку, що базується переважно на українських мелодіях, можна віднайти також вплив року, хіп-хопу і фольктроніки. Їхні концерти завжди перевершують всі очікування тієї частини публіки, що знає дует тільки зі студійних записів.
 

 
 

 
А під ранок виступатиме YURA K. - київський музикант Yura Konakov, який скривається під безліччю псевдонімів (Yura K., Jeffrey Fyuche, KNKV, Jackob Daniels та ін.) прожив більшу частину свого життя в старому приватному будиночку на околицях Полтави, де вперше почав займатися музикою. Не знайшовши музикантів-однодумців, він зрозумів, що потрібно відмовитися від усталеного формату групи та шукати інших шляхів. Так грувбокси, семплери та синтезатори стали його друзями, а естетика лоу-фай – як виправдання перед брудністю та “нестудійністю” його записів.
 

 
 

У вечір та ніч з 1-го на 2-ге січня MEZZANINE live stage заповнить хвилями електронної музики:
Sorrow leads to salvation
Mokri Dereva
Halution (PL)
Electrolla та інші.

 


 
КВИТКИ: 
Перша партія - по 300 грн, - розпродано.
Наступна партія - від 400 грн. (кількість 200 штук)
Решта - 500 грн, у день події - дорожче.
  
Електронні квитки: 2event.com/events/216121
Фізичні квитки доступні в магазині Етно-Дім (вул. Верхній Вал, 58) - кількість обмежено.
 
ПОЧАТОК о 21:00 
Усі, хто прийде до 21-30 отримає смачні новорічні гостинці на MEZZANINE безкоштовно!


22.12.2014
 


Коментарі: 0

РЕКЛАМА

Молодість 2013Відпочинок у Карпатах