Sleeping Bear випустили дебютний альбом


Майже після року з дати свого офіційного заснування київський гурт Sleeping Bear готовий презентувати результати свого власного бачення оточуючого їх світу та пов’язаних з цим переживань у однойменній роботі, що вийшла у світ 22 квітня 2014 року. Весь цей час гурт займався пошуком власного звучання задля того, аби максимально передати усі свої внутрішні відчуття, емоції за допомогою зрозумілої та єдиної для усіх мови – мови музики.
 
«Створюючи свої композиції ми намагалися зробити їх якомога простішими для сприйняття та зрозумілішими для кожного, хто вирішить ознайомитись з нашою роботою. Перш за все, ми керувались ідеєю про те, що будь-яка музика існує заради того, аби визивати у людей певні емоції, і чим зрозумілішою вона буде для слухача, тим більше він зможе побачити та відчути все те, що бачили та відчували ми самі впродовж останнього року. Емоції – це саме те, заради чого ми усі живемо, це те, що ми відчуваємо кожну секунду нашого життя».

«Найбільшим натхненням для нас була саме краса нашої країни, різноманіття її природи та щирість людей, з якими ми зустрічалися під час подорожей. Ця ідея лягла в основу обкладинки до нашого першого альбому. Якщо слухати усі композиції саме в тому порядку, в якому вони розташовані на релізі, створюється певна картина, вона має свій початок - The Rise, та своє логічне завершення - The Fall. Ще однією важливою метою для нас було домогтися саме цілісності усього альбому, це певна історія, яку ми розповідаємо слухачеві. Історія про одного ведмедя, його пробудження серед таємничого лісу, про певний період у його житті, про події, які з ним траплялися у цей час, та про його повернення до сну».
    
Прослухати та безкоштовно завантажити реліз можна на офіційній Bandcamp-сторінці гурту: 
 

 
Гурт виражає свою вдячність Костянтину Науменко за допомогу в записі, зведенні та мастерінгу, а також Літі Ахметовій за створення надзвичайного артворку для обкладинки.
 
17 травня 2014 року у арт-просторі Mezzanine пройде презентація альбому за участі гуртів Way Station, Goodbye Earth та Pattern B, організаторами якого виступатимуть AZH Promo. На ній ви зможете почути живий виступ гурту, та придбати альбом на фізичному носії у вигляді Digipack CD. Запрошуємо усіх друзів та небайдужих разом з нами долучитися до святкування цієї події, та гарно провести цей весінній вечір.
 
Зустріч у Facebook | VK

25.04.2014
 


Коментарі: 0

РЕКЛАМА

Молодість 2013Відпочинок у Карпатах