"Soft Steps" від Lights Dim та Endless Melancholy


21 березня 2013 року відбувся реліз "Soft Steps EP" - ембієнтної українсько-польської колаборації між краківським проектом Lights Dim та київським Endless Melancholy. Марек Камінскі та Олексій Сакевич поділилися із AZH деякими деталями своєї спільної роботи. 
  

 
Марек Камінскі, Lights Dim:
"Сам запис зайняв трохи більше 2 місяців - Олексій, власне, запропонував кілька своїх ідей на клавішах, а я в свою чергу розвивав їх у повноцінні пісні. Три треки ми зробили саме таким чином, тільки помінявшись ролями для композиції  'As They Grow', яка починається моєю клавішною партією і відповідно закінчується аранжуванням, яке було запропоноване Олексієм. Також нам вдалося заручитися допомогою краківських музикантів, завдяки яким "Soft Steps" збагатилися струнними та перкусійними партіями. Я вважаю, що прослуховування "Soft Steps" може порівнятися з уявною прогулянкою лісом, думаю,що Олексій погодиться зі мною. Запис фокусується на відголосках звуків природи майже так само, як на живих інструментах".  
 

 
Олексій Сакевич, Endless Melancholy: "З музикою Lights Dim я знайомий досить давно, головним чином через збірку "It's Not Boring, It's Ambient", та пов'язані з нею перформенси у Києві. 
 
Якось так вийшло, що ми з Мареком зконтактували (я купував у нього диск Lights Dim & Gallery Six - "Moon" EP), і він запропонував якось спробувати записати спільний трек. Я, звісно, погодився, і на деякий час все стихло. Пізніше в мене з'явилася невелика замальовка, яку я вирішив відправити Мареку, він її доробив і вона трансформувалась у цілу композицію (на ЕР вона називається Soft Steps). Результат нам обом сподобався, тим більше в процесі спілкування виявилось, що ми поділяємо певні спільні погляди на музику і ми вирішили розширити межі співпраці до ЕР. 
 
Так, роблячи записи на відстані і пересилаючи один одному за допомогою інтернету ми і працювали, а почалося все ще восени минулого року. У Марека є надзвичайний талант додавати композиціям завершеного звучання у деталях, загортати їх у такий красивий святковий конверт зі звуків, без якого вони б звучали дуже бідно. 
 
На "Soft Steps" EP ми не розподіляли обов’язків, хто за що відповідальний, і хоча так вийшло, що я в основному займався композицією фортепіанної основи, а Марек рештою інструментів та аранжуванням, на ЕР є і вийняток, але думаю немає сенсу розкривати усі карти.  Із моментів, які б хотілося виокремити, це той факт, що як для мене, так і для Марека, це було вперше, що під час роботи над релізом було залучено стільки людей – крім нас двох це були друзі, які записували струнні та ударні, робили мастеринг, також фото та робота над обгорткою. Результатом ми дуже задоволені."
 
Слухати: 
 
"Soft Steps" EP - вже не перша спільна робота, яка виникла між музикантами зі збірки "It's Not Boring, It's Ambient", виданої за сприяння AZH Promo у лютому минулого року. Влітку, 17 липня 2012 року, Lights Dim та Heinali записали спільну композицію Karina ( lightsdim.bandcamp.com/track/karina ), а наприкінці грудня 2012 року Stalker VA та Creation VI написали спільну ембієнтну композицію під назвою Impressions Sensibles.
 

23.03.2013
 


Коментарі: 0

РЕКЛАМА

Молодість 2013Відпочинок у Карпатах