2007 рік у звуках


   2007 рік у звуках : out of season

World's End  Girlfriend – Hurtbreak Wonderland


World's End Girlfriend – Hurtbreak Wonderland


Неземна музика – якось інакше нічого написати й не виходить. Вражає і думка, і втілення, кожної хвилини – японець Катсухіко Маеда створив щось невимовне. Сумний альбом – але дуже витончений – ніби цей смуток від високих почуттів, від краси, яку неможливо врятувати. Від альбому зраділи шанувальники інструментальної музики: деякі моменти у грі духових, піаніно чи струнних напевно цікаві й «академічному» вуху. А занурені в пост-рок чи експериментальну електроніку вже після появи платівки на початку року назвали її найкращою у 2007-му. На рахунок цього ми не певні – але що альбом справді цікавий – то це точно.


На жаль, цей гурт в інтернеті дуже таємничий – і сторінка на МайСпейсі, і якісь інші лінки дають лише невеликі шматки старої інформації. Втім, знайти сам запис, повірте, не проблема.

Yuko Ikoma – Esquisse


Yuko Ikoma – Esquisse


Пісня листка, що відірвався від дерева й вітер поніс його кудись. Цікаво, що на диску майже не відчутно басів – усе дуже «повітряне». За настроєм платівка схожа на попередню.

  www.yukoikoma.com

  MySpace

Motoro Faam - ...and Water Cycles


Motoro Faam - ...and Water Cycles


Все, що можна розповісти про воду :) І про її різноманітність, швидку зміну настрою протягом кількох секунд. І про здатність дати початок життю, і про здатність убити. Показати це все трьом японським мультиінструменталістам, вдалося чудово, на альбом одразу звернули увагу провідні видання, присвячені експериментальній музиці. До речі, попри значну кількість новацій, слухати альбом зручно. Майстерна річ.

  motorofaam.com

  MySpace

Sia – Some People Have Real Problems


Sia – Some People Have Real Problems


В цьому альбомі австралійська поп-співачка іще сміливіша, ніж раніше. Та сама пісня на початку й наприкінці часто звучить зовсім інакше. Голос вправляється і в низьких, і у високих нотах – і виходить! І ще й слова нахабно-змістовні. Звук доповнює часом несподіваний відеоряд. От якби в нас уся поп-музика такою була… :)


  www.siamusic.net

  MySpace

Emily Haines & The Soft Skeleton – What Is Free To A Good Home? EP


Emily Haines & The Soft Skeleton – What Is Free To A Good Home? EP


Хоча це лише EP (великий, до речі – шість нових пісень), енергії в ньому побільше, ніж у багатьох довгих альбомах. Емілі Хейнс, котру також чутно в гуртах Metric та Broken Social Scene, виявилась чудовою сольною співачкою. Іще < i>Knives Don' t Have Your Back 2006 року вразив своєю скромною красою: обкладинка без малюнків, невеликий набір інструментів (інколи взагалі лише піаніно) лише підкреслили талант Емілі. Записи слухати цікаво, саме цікаво, тексти змістовні, а голос їх чудово передає. Кліпи в неї також чудові… І гарна ж вона ж )

  emilyhaines.com

  MySpace
Emily Haines

          автор фото - Jalapeno¤ зима ¤ весна ¤ літо ¤ осінь ¤ out of season
12.01.2008
 


РЕКЛАМА

Молодість 2013Відпочинок у Карпатах