2007 рік у звуках


2007 рік у звуках : весна

Caspian – The Four  Trees


Caspian – The Four Trees


Стільки радості! – мабуть, найпозитивніший альбом року. Із тих, що переповнені енергією, гітарними рифами та сильними гармоніями. Трохи не по-дорослому, але плисти у ритмі цих позитивних вібрацій так класно. Й цікаво – музика така, тому що теплішає довкола, чи навпаки?

  www.caspianmusic.net

  MySpace

Dale Berning – The Horse And Camel Stories


Dale Berning – The Horse And Camel Stories


Власне, цей ембіент добре слухати в будь-яку пору року. Особливо класно під нього прокидатися або засинати. Здається, він – саме для цього :)

  
www.boweavilrecordings.com/berning.html

Christian Fennesz, Ryuichi Sakamoto – Cendre


Christian Fennesz, Ryuichi Sakamoto – Cendre


Довга елегія, суміш спокійної електроніки та фортепіано. Наче усі відтінки якогось кольору, будь-якого. Часто слухати цю музику не вийде, можливо, вистачить і одного разу. Але ті моменти запам'ятаються красою.

  www.fennesz.com/

  MySpace

  www.sitesakamoto.com/data

Everything Is Made In China – 4


Everything Is Made In China – 4


Переконані, що, якщо ви не знали про це раніше, то не вгадаєте, звідки цей гурт. Чиста англійська, звучання у стилі британських поп-рокових гуртів (свій стиль хлопці називають просто роком, критики – пост-роком) . Намальована вручну обкладинка… Зустрічайте – молода російська група, учасники якої придумали собі назву спонтанно, одного дня пройшовшись базаром. В них є спільнота у Livejournal, там, серед іншого, кілька доступних для завантаження синглів. Незвична Росія – і тим приємніша.


  www.eimicmusic.com/eimicsite.html

  MySpace

Do Make Say Think


Do Make Say Think – You, You're A History In Rust!


Вражаюча робота! Оптимістичний інструментальний пост-рок від трьох хлопців, колись співмешканців квартири в Торонто. Добре, що вони зустрілись. Є на диску і помірно гучні треки на кшталт Herstory Of Glory. Є нестримно-позитивні (Universe!), а є прекрасна у своїй лаконічності You, You're Awesome!, тривалістю в чотири секунди. А обкладинка! Great, dudes! :)

  www.domakesaythink.com

  MySpace

The Apples In Stereo – New Magnetic Wonder


The Apples In Stereo – New Magnetic Wonder


Після кількарічного мовчання позитивні стереояблука зробили альбом аж на 24 пісні. На одному диску все не вмістилось. Вийшло дві платівки позитивної, «весняної» музики – без надмірних емоцій, просто веселі пісні. Трішки нагадують французів The Phoenix. Чудово для квітня!

   MySpace

The Postmarks – selftitled


The Postmarks – selftitled


Дивно, чому на сторінці гурту на MySpace осінній пейзаж – цей диск точно весняний і ніякий більше! Жіночий вокал, «французька» манера співу в стилі Nouvelle Vogue, м'який акомпанемент, і тема всюди одна. Неважко здогадатись, яка ) Приємний, ненав'язливий саундтрек до пробудження природи.

  www.thepostmarks.com

  MySpace

Kashiwa Daisuke  - Program Music I


Kashiwa Daisuke - Program Music I


Електроніка з Японії. Кашіва Дайсуке записав альбом з усього двох композицій. Кожна тривалістю майже півгодини. Кожна могла б бути саундтреком до випадкового життя.

  myspace.com/kashiwadaisuke

God is an Astronaut - Far from Refuge


God is an Astronaut - Far from Refuge


Занурюватись якнайглибше всередину й вивертати нервові сполучення назовні добре вміють хлопці з гурту God is an Astronaut. Хоча в релізі 2007 року розривної сили поменшало - Far from Refuge вийшов куди спокійніший за попередній альбом All Is Violent, All Is Bright, проте мелодійні композиції ірландських пост-рокерів подекуди можуть добряче зачепити за живе.

  myspace.com/kashiwadaisuke

  MySpace

Sigur Ros - Hvarf-Heim


Sigur Ros - Hvarf-Heim


Sigur Ros - Hvarf-Heim


Глобальне потепління впливає не лише на довкілля, а й на музикантів. Найпрохолодніші пост-рокери планети вирішили випустити доволі теплий «подвійний» альбом. Дві частини – це Hvarf (Зниклий) з п'ятьма новими піснями, і < i>Heim (Дім) - 6 старих, акустично переосмислених під час домашнього турне. Монументальна потуга ісландського льодовика добре вчувається у композиції I Gаr, у решті – порив весняного вітру, легкого, хоча, як для Sigur Ros, не досить свіжого.

  sigur-ros.co.uk/band/disco/hvarf-heim.php

Cocorosie


Cocorosie - The Adventures of Ghosthorse and Stillborn


Ключове слово тут – дитинство, з усім незрозумілим для дорослих психоделізмом. Дві чарівні сестриці Б'янка (Коко) і Сьєра (Роузі) не припиняють бавитись у нього вже чотири роки.

  www.cocorosieland.com

  MySpace

Parhelia – Oceans Apart EP


Parhelia – Oceans Apart EP


З нетерпінням чекаємо від цих дублінців повноцінного альбому. Це як Day For Airstrikes чи Lebanon – часом просто магічно )

  www.parheliaband.com

  MySpace

  Попередня інкарнація чуваків – із вокалом. Не так гарно, але, кому сподобалось, то треки можна скачати.

Explosions In The Sky – All Of A  Sudden, I Miss Everyone


Explosions In The Sky – All Of A Sudden, I Miss Everyone


Критики люблять докоряти цій пост-роковій команді з Техасу: мовляв, мелодії гарні, гітарні рифи неймовірної краси, але за настроєм щось усе занадто одноманітно. Нуднувато стає: починається трек із невеликого розпачу, далі з'являються оптимістичні нотки, все збільшується, стає інтенсивнішим, для того, щоб досягти піку відчуттів наприкінці. І так уже шостий альбом підряд.

Ну… так, так і є – але нам сподобалось. Результат відомий – як у вже колись переглянутому кіно. Але насправді вартий фільм переглядаєш заради гарних моментів, деталей, родзинок. Так само й тут – у кожній з інструментальних композицій сховано стільки цікавого! І хоча сюжет типовий – репліки акторів роблять витвір шедевром.

  www.explosionsinthesky.com

  MySpace

  Один з найперших їхніх записів можна завантажити тут, новіші живі виступи – ось тут

¤ зима ¤ весна ¤ літо ¤ осінь ¤ out of season12.01.2008
 


РЕКЛАМА

Молодість 2013Відпочинок у Карпатах