2007 рік у звуках


2007 рік у звуках : літо

31 Knots


31 Knots – The Days And Nights Of Everything Anywhere


Музика літнього шалу, густого липневого повітря, теплої пилюки та багать увечері. Особливо в пісні Beauty. Незважаючи на численну кількість різних звуків і «нахабний» голос соліста, усе елегантно прибране в рамки math-року – і саме таким чітким, вивіреним ритмом цікавий цей альбом.

  www.31knots.com

  MySpace
Balmorhea – selftitled


Balmorhea – selftitled


Балморея – це містечко на заході Техасу, один квадратний кілометр суші, на якому живуть півтисячі людей. І поряд озеро. Поблизу тих місць і росли учасники гурту. Їхня музика не має жодного присмаку «ковбойського», кантрі-звучання. Це негучні прозорі інструментальні композиції, які через красу кілька електронних музичних видань визнали одними з кращих у минулому році. Звернути особливу увагу на Balmorhea радимо й ми, а самі чекаємо на вихід другого альбому, який відбудеться вже у лютому.

  balmorheamusic.com/media.html

  MySpace
Spoon – Ga Ga Ga Ga Ga


Spoon – Ga Ga Ga Ga Ga


80-ті, welcome back! Виявляється, на рок із нальотом тих часів досі є попит. Яскраве свідчення – в рейтингу журналу Billboard цей альбом техаських інді-рокерів (із солідним стажем у майже 15 років) у розділі «Незалежні альбоми» зайняв першу сходинку. Позитивний альбом, який, мабуть, класно слухати десь у дорозі.

  www.spoontheband.com
  MySpace

  Записи з живих виступів (скачати)
Farewell – Isn't This Supposed To Be Fun!?


Farewell – Isn't This Supposed To Be Fun!?


Літо, напевно, найкомфортніший час для панків. Тоді їх і помітно найбільше :) Цього ж літа нам до вух потрапила ця платівка послідовників Blink 182 з Північної Кароліни. Музика спонукає просто до задоволення. Єдиний висновок, який ми змогли після неї зробити: обкладинка із зубастиками – це кльово.

  MySpace
Jose Gonzales – In Our Nature


Jose Gonzales – In Our Nature


Давно знайомі з самим Хосе, чи з його творчістю люди люблять називати його флегматичним. У піснях цього шведа немає ані яскравої радості, ані глибокого смутку. Нерідко трапляється легка ностальгія… Гарний альбом, який треба слухати, сидячи десь у тіні під деревом.
  www.jose-gonzalez.com

  MySpace
Modest Mouse – We Were Dead Before The Ship Even Sank


Modest Mouse – We Were Dead Before The Ship Even Sank


Якби ці пісні з'явились, скажімо, в колумбівські часи – їх би точно співали в кожному кубрику. Весь альбом від енергійної скромної миші виконано в одному настрої – це моряцькі пісні. Так і відчуваються скрип дерев'яних палуб, запах тютюну, і як у трюмі достигає мадейра. Про пісню Dashboard із цього альбома ви напевно вже чули – зокрема завдяки кліпу. А якщо почуєте Fire It Up – з голосу зрозумієте, чому в альбома така назва.

  www.modestmousemusic.com

  MySpace

  Фотоблог

Daisuke Miyatani – Diario


Daisuke Miyatani – Diario


А це – коли застає дощ.

  MySpace

  Одну з попередніх робіт у вільному доступі знайдете тут. Однак – попереджаємо – після цього альбома залишається враження, що під кислотним дощем побував. Як і після кожного альбома з проекту rain music.

Other Men – Wake Up Swimming


Other Men – Wake Up Swimming


Складність партій ударних, швидкі зміни гармоній, «бунтівний» настрій – тут таке в кожній пісні. Вочевидь, учасникам гурту хтось сильно дошкулив, і тепер вони невтомно викривають недоліки цього світу (послухайте False Positives). І кепкують із цього. Партії в інструментів складні, пісні дуже відрізняються. Це й захоплює: якісний панк.

  MySpace

Arctic Monkeys – Favourite Worst Nightmare


Arctic Monkeys – Favourite Worst Nightmare


Вундеркінди виросли, з шелфілдських хуліганів перетворились у презентабельних інді-рокерів. Емоційна палітра у музиці арктичних мавпочок стала менш яскравою. Favourite Worst Nightmare сприймається на одному подиху від напористої Brainstorm і аж до розсудливої 505.

  www.arcticmonkeys.com


Beirut - The Flying Club Cup


Beirut - The Flying Club Cup


Віртуоз-трубадур Зак Кондон відійшов від балканської тематики. Цього разу увагу молодого таланта привернув класичний французкий шансон і восени з'явилось нове колоритне творіння – The Flying Club Cup. То радісний, то сповнений журби – альбом сприймається в залежності від вашого настрою. Під час запису Зак і його музиканти використали майже двадцять інструментів – були і труби, й тарілки, і рояль, і, приміром, укулеле.

  http://flyingclubcup.com/

Interpol - Our Love to Admire


Interpol - Our Love to Admire


Сентиментальні гітарні пасажі, розбавлені на початку клавішними (новаторство для Interpol). Переважно трагічного характеру любовна лірика і вишуканий вокал Пола Бенкса… Результат - третій альбом пост-панків з Нью-Йорка став найуспішнішим у їхній кар'єрі, зайнявши місця на вершинах британських та американських чартів. А гурт довів право називатись одним із найкращих у своєму жанрі.

  www.interpolnyc.com

  myspace.com/interpol

The Banjo Consorsium – A Turning One


The Banjo Consorsium – A Turning One


В цих мелодіях точно відчуваються фолкові нотки, але з якої вони частини світу – сказати неможливо. Сам гурт із канадського Квебеку, але з тим самим успіхом можна уявити, що цю музику вигадано десь під Осакою чи в Парагваї. Тільки, мабуть, не в Ісландії – у піснях таки багато теплого сонця. Tuesday Cracker доводить: літо – це потужно! Аааа! Дніпро, нагрівайся скоріше! :)


  MySpace¤ зима ¤ весна ¤ літо ¤ осінь ¤ out of season12.01.2008
 


РЕКЛАМА

Молодість 2013Відпочинок у Карпатах