2007 рік у звуках   2007 рік у звуках : зима

A Perfect Friend – selftitled


A Perfect Friend – selftitled


Гра сніжинок, морозні візерунки, холодні фрукти, і яскраве сонце в чистому небі. Це перше, з чим асоціюється дебютний альбом шведських електронщиків. Ніжна й водночас прохолодно-чиста спокійна музика. Нові треки, викладені на myspace.com/aperfectfriend, підказують, що далі буде ще цікавіше :)

  www.aperfectfriend.com

Kuupuu – Unilintu


Kuupuu – Unilintu


Заворожуючий форест-фолк із Фінляндії. Йонна Каранка, вона ж Kuupuu, експериментує з усім – і з електронікою, і з голосом, і з мовою. Власне, мови там і немає – просто суміш звуків, як у Sigur Ros. Ця суміш викликає заціпеніння, холод, який іде зсередини. Цікаво відчувати, як музика може досягти і цього теж.

  MySpace

Fields – Everything Last Winter


Fields – Everything Last Winter


Взимку поля те й роблять, що слухають музику. Точно. Тож цей англо-ісландський інді-роковий альбом саме для них.

  www.fieldsband.com

  MySpace

Editors – An End Has A Startr


Editors – An End Has A Start


Слухали ми у 2007-му і звичне інді. Ритмічна, з легким відтінком смутку, платівка британців додає кольорів будь-якій діяльності. Снідати, прибирати, міркувати, йти кудись – цей диск усюди доречний, допоможе не втратити ні ритму, ані темпу.


  www.editorsofficial.com/music/

  MySpace

Amiina – Kurr


Amiina – Kurr


Перший повний альбом «жіночого Sigur Ros», на жаль, вразив менше, ніж ЕР Aminanima. Там кожен трек має неповторний характер, а нова платівка видалась трішки змазаною. Для отримання чергової порції «ісландського» настрою почути Kurr потрібно. Однак здалося, що обкладинка альбому цей настрій передала краще.

  www.amiina.com

  MySpace

  Промо-сайт до альбому

The Death Of Nightlife


Help She Can’t Swim – The Death Of Nightlife


Коли холодно, дехто любить зігріватися спиртним. Частина з них таким чином перегріваються – от і виходять альбоми на кшталт цього. Drunk rock у всій красі.

  www.helpshecantswim.com
(+ вільний для завантаження ЕР)

  MySpace

Lou Rhodes – Bloom


Lou Rhodes – Bloom


Після того, як проект Lamb припинив своє існування, його учасники швидко знайшли, чим зайнятись. Продюсер Енді Барлоу зараз є учасником кількох британських гуртів, а солістка Лу Родес – уже святкує вихід другого повноцінного альбому. «Фірмове» звучання впізнається відразу – щоправда, тріп-хопу поменшало, натомість з'явилось трохи фолкових мотивів. Звісно, приправлених сучасними обробками і оксамитовим голосом співачки, який ніби огортає. Важко уявити, що на сцені Лу Родес така маленька :)

  www.lourhodes.com

  MySpace

Tunng – Good Arrows


Tunng – Good Arrows


Цю платівку створено, щоб вона зігрівала зимовими вечорами. Tunng не змінює свій стиль і якість свого доробку – і класно, що альбоми в цих британців з'являються відносно часто (минулого року ми про них також згадували). Як вони все-таки вміють видобувати звуки з будь-яких речей, і так, що кожен пасує. Щоправда, слова, мм, різні. За чаєм краще не вслухатись у те, про що співається в пісні Hands :)

  www.tunng.co.uk

   MySpace

Anais Mitchell – The Brightness


Anais Mitchell – The Brightness


Стає в нагоді у безсніжні зимові дні. Чогось бракує, це якимось чином і передають пісні 25-річної дівчини з Вермонта. Вони добрі, хоча після них лишається смуток. Пісні трохи нагадують творчість іншої американки - Джоанни Ньюсом. І голос також. Кого зацікавить – дівчина має симпатичний щоденник.

  www.anaismitchell.com

  MySpace

Mono – Gone


Mono – Gone (A Collection Of EPs 2000-2007)


Цей пост-роковий проект з Японії часто порівнюють із Godspeed You! Black Emperor: ті ж довжелезні треки, так само численна кількість інструментів, невеселі мотиви, які протягом твору проростають у бурхливі вираження незадоволення або ж радості. Така музика «піде» небагатьом – надто специфічне вухо треба мати, виховане на довгих інструментальних композиціях чи подібних меланхолійних речах. Але зміст і красу таких записів навряд чи хтось заперечить. Принагідно – дяка чарівній Магдалені з Вроцлава, котра познайомила з цією музикою, і довела, що в одній людині можуть поєднуватись найнесподіваніші сторони прекрасного :)

  www.mono-jpn.com

  MySpace

  Вільні для завантаження записи з виступів

So Quiet – selftitled


So Quiet – selftitled


Поляк Томаш Бієн досягає у своїх записах такого стану, за якого прибрати або додати хоча б один секундний звук уже означало б дуже змінити музику. Звуків мало, вони дуже різного походження – але кожен на своєму місці. А загалом альбом теплий – як сховок десь під снігом. Отримати таке можна й собі, вільно скачавши So Quiet
на сайті іспанського нетлейбла Error! Lo-Fi.

За минулий рік Томаш устиг випустити іще один альбом і ЕР-шку. Але перша робота видалась найкращою.

  MySpace

The National – Boxer


The National – Boxer


Про такі альбоми пишуть, що вони не набридають із часом, а навпаки – стають лише кращими. Такий голос називають мрією всіх шістнадцятилітніх хлопчаків. Нам здалося це правдою. The National – одне з найприємніших відкриттів року, а Boxer зробив теплішими холодні дні. Вокал Метта Бернінгера звучить так класно, мабуть, тому, що й слова він ладні написав.You get mistaken for strangers by your own friends

when you pass them at night under the silvery, silvery citibank lights

arm in arm in arm and eyes and eyes glazing under

oh you wouldn't want an angel watching over

surprise, surprise they wouldn't wannna watch

another uninnocent, elegant fall into the unmagnificent lives of adults
Круть!

  MySpace

  Про те, як готувався альбом, зроблено цікавий проект.

I Had An Accident


Shh… This Is A Library – I Had An Accident


Певно, найоригінальніша назва гурту з почутих у 2007 році. Переховується під нею lo-fi проект з американського штату Нью-Джерсі, обмежений одним учасником, котрий називає себе Брентом і грає спокійну гітарно-електронну музику, а також емоційні гітарні ж серенади. Захоплюють назви треків – I Noticed That None Of The Clocks In Your House Are Set або You Smile Like Your Hair Isn't Messy.

Спільної обкладинки як такої альбому не має – кожну упаковку зроблено та розмальовано вручну. Всередину вкладено ще й пакетик чаю – на добрий сон.

  MySpace
I Had An Accident
¤ зима ¤ весна ¤ літо ¤ осінь ¤ out of season12.01.2008
 


РЕКЛАМА

Молодість 2013Відпочинок у Карпатах