Музичний кіноклуб: вересень 
Сьогодні, 4 вересня, ми представимо Meeting People Is Easy - це не просто фільм про Radiohead, яких ми всі дуже любимо і цінуємо. Ви не тільки дізнаєтесь про життя відомого гурту в епоху створення і промоції їхнього альбому OK Computer. 
 
Цією зустріччю ми хочемо провести невелику лінію в житті нашого кіноклубу - протягом літа ми встигли показати п'ять фільмів, де можна було ближче познайомитися із творчістю 16 Horsepower, Джона Зорна, Kraftwerk і Can, Sonic Youth, Скотта Уокера та багатьох інших. Разом із вами ми намагались зрозуміти, як ці люди вплинули (і продовжують впливати) на сучасну музичну індустрію. 
 
Ми і надалі будемо знайомити вас із цікавимо постатями та локальними субкультурами, разом розширювати музичні горизонти. Тож приєднуйтесь до нашого кіноклубу, адже зустрічати нових людей не тільки просто, а й корисно.
 
Традиційно перед показом будемо слухати музику та спілкуватись. Двері відкриваються о 20:00
 

Meeting People Is Easy, 1998 

режисер - Grant Gee, UK

  

Розклад наступних показів у рамках
"Музичного кіноклубу":

 

 
11/09 - Cure for Pain: The Mark Sandman Story

Morphine – одна з найоригінальніших рок-груп 90-х. Використовуючи радикально мінімальний та дещо незвичний набір інструментів, вони досягли свого неповторного тягучого звуку. Цю суміш із барабанів, баритон-саксофону та двострунного слайд-басу вони назвали low-rock. Головна тема стрічки – постать Марка Сендмена – загадкового фронтмена Morphine, на чиїх харизмі, ліриці та голосі трималася щільна звукова конструкція гурту. Також на екрані з’являться ті, на кого бостонське тріо справило незабутнє враження – Джош Хомм (Queens of the Stone Age), Лес Клейпул (Primus) та Джон Медескі.
Канада, 2011
Режисер – Роберт Бралвер
 
 
 

18/09 - Instrument

Джем Коен – персонаж широко відомий у вузьких колах. Невтомний документаліст та шукач незвичного на горизонті урбаністичного пейзажу. Instrument – результат десяти років його дружби та подорожей із Fugazi – одним із останніх культів альтернативної музики кінця минулого сторіччя. Стрічка найкращим чином зображує непідробну інтенсивність та безпосередність численних виступів гурту і, окрім самих артистів, вона є дуже цінним портретом людей, котрі ходять на концерти – самим сенсом тої соціальної музики, котрій присвятив себе вашингтонський квартет.
 
США, 2003
Режисер – Джем Коен
  
 

 

25/09 - Mark Kozelek on Tour

Медитативна та вдумлива стрічка-подорож. Напевно саме так варто описувати цей двогодинний чорно-білий фільм присвячений одному з останніх на сьогодні турів американського автор-виконавця Марка Козелека. Козелек, перш за все, відомий як лідер гурту Red House Painters, за котрим в 90-х закріпився ярлик slowcore. В нульових гурт змінив назву на Sun Kil Moon і тепер редукувався до того, що можна буде побачити на екрані – чоловік середнього віку із акустичною гітарою, що змушує людей створити у залі абсолютну тишу.
США, 2011
  
Кіно-клуб проходитиме за адресою: 
вул. Нижньоюрківська 31, арт-простір Mezzanine (Closer, 3-й поверх). Вхід - вільний.
 

04.09.2014
 


Коментарі: 0

РЕКЛАМА

Молодість 2013Відпочинок у Карпатах