swod : скільки секунд триває осінь


Рідкісні музичні приємності осені: у вересні – інді-фестиваль Fight Fest (а для тих, хто хотів повернутись в молодість – Kraftwerk), у жовтні – swod : in the night of sparkling ambient, а в листопаді буде Moloko Music Fest. Про менш масштабні концерти уже й не згадаємо тут, натомість трохи пережуємо у спогадах ніч, проведену із майстрами магічної музики, німцями Олівером Доереллом і Штефаном Ворманом.swod
[+]
усі фото збільшуються


Гурт, заснований у Берліні в 2001-му, через три роки на лейблі City Centre Offices записує свій дебютний альбом Gehen. І ця платівка вразила деяких меломанів більше, аніж знаменитий Браян Іно за увесь період своєї творчості. А що вже казати про Sekunden – у 2007 році, випуском другого альбому, дует підтвердив свій статус і здобув ще більше прихильників. Їхня музика осіння, подекуди ностальгічна – є поєднанням Штефанової гри на фортепіано з додаванням басів, шумами, тріскотінням, клекотінням й іншими ефектами, які там так вдало створює Олівер на своєму комп’ютері.

Повідомлення про їхній приїзд в Україну було несподіваним і здавалося нереальним, проте swod таки подарували одну ніч Києву, по дорозі до Москви. О пів на першу ночі 25 жовтня вони зіграли у клубі Cinema. Спеціально для цієї події туди привезли рояль.

Коли ми зайшли в сінема, позаду роялю «ніч іскристого ембієнту» розпочинав .at/on – втілення музиканта Антона Голоти. Незважаючи на пізню годину (а дійство розпочалось із незначною затримкою) людей було небагато. Пожвавлення під сценою виникло лише після появи swod. Музика потекла ненав’язливо, з’явилась, як легкий вітер. Як хвилі омивають берег, вона напливала й відходила. Красива і ніжна. Вона розбивалась об краї півкола, яке утворили люди. І там бракувало єдиного – заткнутися і слухати. Невже настільки важко замовкнути й просто слухати, насолоджуватися, припинити своє «дикунське» бла-бла-бла, або принаймні вийти і не заважати? (тут доречно згадати, як Торі Еймос вигнала двох жінок із зали серед свого концерту).

swod відіграли не ввесь свій сет й досить швидко їхнє місце за роялем зайняв мультиінструменталіст Андрій Кириченко. Після наступних 2sleepy, яких незважаючи на назву, сприймали досить жваво, люди почали покидати клуб. Насправді, «надто сонним» виявився Роман Славка – дослухати його експериментальні танцювальні колажі о четвертій ночі мало-хто залишився.

.at/on
[+]
.at/on


swod
[+]
swod


swod
[+]
swod


swod
[+]
Штефан Ворман, swod


swod
[+]
Олівер Доерелл, swod


swod
[+]
swod


swod


swod
[+]
Андрій Кириченко


swod
Андрій Paranoid Прокопенко з гурту "Надто Сонна"


swod
[+]
swod та coala pascal: Андрій, Штефан, Олівер та Ваня


Щоб побувати на концерті своїх улюбленців Coala Pascal перенесли власний концерт у Одесі з 25 жовтня на 1 листопада. Коали зіграють для одеситів у клубі Шкаф (вул. Дерибасівська, 14). Початок о 20.00.

Насамкінець подякуємо Music Intelligence Kiev за організований концерт, незважаючи на таку рідкість у нашій східній провінції, як нормальний вдячний слухач.

Відео з концерту swod у Москві, який відбувся після київського:Тарас Хімчак29.10.2008
 


Коментарі: 0

РЕКЛАМА

Молодість 2013Відпочинок у Карпатах