The American Dollar в Києві скасовано 
UPD. 

Ми отримали листа від російських організаторів концерту the american dollar в Києві про те, що концерт скасовується. Хочемо попередити якнайшвидше, осільки офіційно інформація ще тільки поширюється.
 
"с сожалением тебе сообщаю, что группа the american dollar заканчивает тур сегодня в связи с тяжелой болезнью гитариста (Ричарда) дело чуть не дошло до срочной госпитализации, он в лежачем состоянии и не в состоянии продолжать тур. отменяется как рф\укр\бел, так и европа. группа срочно улетает в нью-йорк".
 
Нам самим дуже прикро. Ваші гроші у нас - ви їх можете обміняти на квитки в місцях, 
Дякуюємо за розуміння!
 

_____________________________

5 травня у Києві вперше відіграють концерт одні з найяскравіших представників сучасної пост-рокової та ембіентної сцени - американський гурт The American Dollar. На фанів чекає незабутній живий виступ музикантів, що супроводжуватиметься атмосферним аудіовізуальним шоу та відеорядом.
 
2005 року двоє друзів мультиінструменталістів із Нью-Йорка почали свої перші творчі експерименти в дуеті, а вже за рік Річард Кополо та Джон Емануель випустили свій перший альбом. Йому судилося стати свіжою кров’ю у музичному ефірі пост-року, закарбувавши у пам’яті пооціновувачів інтелектуальної музики назву нового гурту - The American Dollar. З того часу їхній доробок склав 5 студійних альбомів і безліч гастролей.
 
Отже, музикантам справді є чим здивувати українську публіку. Використовуючи клавішні, гітари та різні перкусійні інструменти, Річард та Джон створюють насичені гармонійні текстури мелодій, оточених каскадами барабанів та синтів, музику без меж, музику відкритого космосу. Вона ідеально накладається на кінострічки в якості саундтреків. Тож The American Dollar сміливо можна поставити у один ряд із такими гуртами, як Тhe Album Leaf та Explosions in the Sky, а у їхніх треках спостерігається вплив творчості колег по музичній сцені, наприклад Брайана Іно, Pink Floyd, The Album Leaf, Radiohead. 
 
Останній 5-й повноформатний альбом “Awake in the City”, реліз якого відбувся 24 березня, матимуть можливість почути наживо всі, хто 5 травня завітає на концерт у Sullivan Room. Одразу після України дует виступить у Білорусі, Польщі, Німеччині, Бельгії та доїде аж до Китаю. Адже саме на підтримку 5-го альбому у музикантів нині триває турне країнами Східної Європи та Азії.
  
текст:
Даринка Квітка,
AZH Promo
 
 
 
 

 
 
На розігріві у музикантів виступлять одразу два гурти: знані українській публіці одесити The Best Pessimist та зі свіжими  інструментальними композиціями - молоді росіяни I am Waiting for You Last Summer.
 
Квитки від 140 грн. - у передпродажу.
В день концерту - 200 грн.
 
Місцепроведення: Sullivan Room, Київ
Початок о 19:00
   

 
Придбати квитки можна у Києві: 
магазин Правда Б (Пушкінська 31-б, м Льва Толстого)
 
У Львові:
магазин Правда Б (вул. Вірменська 25)
або замовити за телефоном +38097 699 3360
  
 
У інші міста: promo@azh.com.ua
Телефон для довідок: 097 9030928
 
Last.fm | VK | Facebook05.04.2012
 


Коментарі: 0

РЕКЛАМА

Молодість 2013Відпочинок у Карпатах