Tricky: досі хлопець "з району"


Tricky

Tricky, що покинув Massive Attack задля сольної кар'єри у середині 90-х і досяг успіху з альбомом Maxinquaye, повернувся після 5-річної перерви зі своєю останньою роботою Knowle West Boy минулого року. Але насправді, в нього в запасі є ще два альбоми.

«Knowle West Boy» вийшов минулого року, через 5 років після попередньої роботи. Що ти робив увесь цей час між записом альбомів?

Tricky: Нічого, у прямому сенсі нічого. Я побув із друзями та сім'єю. Подорожував, якийсь час провів у Малайзії.

Потім ти записав альбом і поїхав у тур...

Tricky: Останні 2 роки ми тільки те й робили, що їдзили з концертами. Ми закінчуємо у вересні, а потім знову починаємо у січні.

А потім знову 5-річна відпустка перед новим альбомом?

Tricky: Ні, в мене є два закінчених записи. Один альбом вийде цього року, другий - наступного.

Назва альбому, Knowle West, відсилає до району Брістоля, у якому ти виріс, і перший сінгл з цього альбому був "Council Estate"*. Як таке може бути, що ти досі асоціюєш себе із цим місцем?

Tricky: Ця пісня - вона про будь-кого, хто живе у такому місці. Тобі насправді цікаво, чому я досі пов'язую себе із цим районом? У мого кузена стріляли 2 роки тому, його вбили. В мене є друг, що відсижує 40 років у тюрмі Белмарш.

Так, але зараз ти живеш у Штатах, зовсім далеко від Knowle West... Добре, повертаючись до нового альбому, ти зробив кавер на "Slow" Кайлі Міноуг, незважаючи на те, що ти ніколи не схвалював мейнстрім...

Tricky: Ні, я не проти менстрімової музики. Я критикую речі, які мені не подобаються. Якщо щось є мейнстрімовим, не означає, що воно є поганим. Наприклад, The Cure - це мейнстрім, але вони завжди були моєю улюбленою групою. Я не схвалюю людей, які просто хочуть бути поп-зірками, і гадки не маючи про закоханість у правильну музику.

До речі, у тебе завжди були неймовірні вокалісти. Як ти їх знаходиш?

Tricky: Ну, останній раз - зустрів у магазині. Вона працювала у Top Shop.*Council estate - так у Великобританії називають соціальне житло для людей з робочого класу. Зазвичай, це багатоповерхівки у спальних районах міст або невеликі напівокремі будинки у містечках.


Переклад: Насті Кухаренко

01.09.2009
 


Коментарі: 0

РЕКЛАМА

Молодість 2013Відпочинок у Карпатах