Blueneck та Hungry for Hands: відео з концерту


20 жовтня в Києві AZH PROMO організували концерт британського гурту Blueneck та киян Hungry for hands. Подія відбувалась в приміщенні музею Гончара в приємній затишній атмосфері. Без перебільшення можна сказати, що це був один із найкращих наших концертів.

Дивовижна енергетика, що панувала на сцені передавалась глядачам, поверталась від них до гуртів, і все більше заводила музикантів на сцені.
 


 
Ось кілька шматочків відео із виступу Hungry for Hands - дебют київського гурту на сцені. Повний сет HFH тривав близько години.
  

  

 
Blueneck

За ними на сцені з'явились Blueneck, меланхолійна музика яких була розріджена веселими жартами та спілкуванням із фанами.
  

  
"Нам усім дуже-дуже сподобалось. Це мабуть найкращий концерт за час цього туру. Я кажу абсолютно чесно. Енергія, яку ми віддавали публіці, поверталась до нас, давала нам ще більше енергії, наповнювала нас любов’ю. Нам би дуже хотілося повернутись сюди знову," - про свої враження у інтерв'ю для сайту ФаДієз наступного дня після концерту розповів лідер гурту Blueneck Дункан Еттвуд.
 
Сет-ліст Blueneck:

Pneumothorax
Oig
Le.465
Sawbones 
Lilitu
Venger
ub2
Epiphany
Revelations
Low (на біс)

 

Le.465
 

 
Lilitu
 

 
Sawbones
 

 
Venger
 

 
ub2
 

 
кілька слів фанам від Данка і Річа
 

 
Epiphany
 

 
Revelations
 

 
Low
 

 

 

підготував: Тарас Хімчак

24.10.2011
 


Коментарі: 0

РЕКЛАМА

Молодість 2013Відпочинок у Карпатах