Warhol Fm: «…дуже стрьомно, що вночі можуть прийти дяді з UMG та винести меблі»


warhol fm
11 січня розпочало свою роботу перше українське Інтернет-радіо інді та танцювальної музики Warhol Fm. Уже з першого тижня на радіо можна почути не тільки окремі пісні, а й підбірки каверів, музичні подкасти та творчість діджеїв. Так як проект щойно розпочав свій розвиток, охочі допомогти можуть надсилати свої побажання, списки пісень та навіть долучатися до команди (писати на warholfm равлик gmail.com). Творцем цього проекту став Юрко Коретнюк, йому і поставили декілька запитань.

AZH: Скільки часу пройшло від виникнення задуму і до запуску радіо?
Юрко: Про час говорити дуже важко. Можливо я думав про це все життя. Коли взявся за справу, то пройшло кілька днів і все було зроблено. Найбільша проблема була у домені. Мій хостинг провайдер занадто довго святкував Новий Рік.

AZH: У твіттері пишеться про пошук людей в команду, чи відгукуються вони? Якою має бути та команда (скільки осіб, хто що має робити і тп)?
- Я не хотів би, щоб у команді було багато людей. Ніхто не буде почувати себе комфортно, коли вас триста. Люди відгукуються. Відгукуються саме ті люди, які підходять. Це, мабуть, найголовніше. Приємно, що вони здатні працювати на ідею, захоплюватися справою. Моя ідеальна команда - це максимум 10 осіб, які ведуть свої авторські бродкасти, допомагають оновлювати плейліст та просувати сайт. Інтернет - це чудовий засіб, але занадто великий, щоб впоратися із ним власноруч.

AZH: Чим Воргол заслужив своє прізвище у назві радіо?
- Коли прийшла ідея створити Інтернет-радіо, я читав "Філософію Енді Воргола".

AZH: Вже з першого тижня помітно, що стараєшся крутити не лише пісні, а й підбірки каверів, подкасти, діджеїв… Це буде робитися систематично?
- По п'ятницях ми вибираємо музикантів та ставимо їх діджейські сети. При цьому діджеїнг не є їх основним заняттям. У суботу та неділю запрошуємо діджеїв прийняти участь в ефірі та звести годинний мікс. Також в неділю в 10-00 ставимо записи концертів, а щочетверга півторагодинний бродкаст, де ми вибираємо артиста та шукаємо кавери на нього.

AZH: А як справи із копірайтом на пісні, які крутиш?
- Насправді, знаєш, дуже стрьомно, що вночі можуть прийти дяді з UMG та винести меблі.

AZH: Що далі у планах? В яку сторону розвиватиметься проект?
- Той формат, у якому існує радіо сьогодні - скоріше тестова версія. Я хочу, щоб на радіо було багато власних і дійсно унікальних бродкастів. Коли одночасна кількість слухачів досягне сотні - можна буде думати про те, щоб відкрити власну студію і робити ріаллайф бродкастінг. Власне, я мрію зробити кілька шоу із українськими музикантами, але поки не хочу розповідати, які самі. Маю надію, що в найближчому часі усі задуми справдяться.

Приблизний розклад на наступний тиждень:
Пн. музика
Вт. 14:00 NEW MUSIC ON WARHOL FM (повтор)
Ср. 14:00 COVERS: Björk (повтор) 21:00 NEW MUSIC ON WARHOL FM
Чт. 14:00 SUPERSTAR Mix by Dj Coolof (The Knife) (повтор) 15:00 Azh.com.ua - The National (повтор) 21:00 COVERS: The Doors
Пт. 21:00 SUPERSTAR Mix by UNKLE 22:30 Azh.com.ua
Сб. 21:00 In MIX Dj ???
Нд. 21:00 In MIX Dj ??? 22:15 Live: Fever Ray

Підготувала
Іванна Черуха


16.01.2010
 


Коментарі: 0

РЕКЛАМА

Молодість 2013Відпочинок у Карпатах