WE NEED A VOICE: компіляція на підтримку українського протесту


 
3 лютого на українському лейблі AZH вийшла збірка 'We Need A Voice'.  У ній, в підтримку української революції, взяли учать 25 учасників із України та закордону, які раніше співпрацювали із AZH. Серед них Blueneck, Her Name is Calla, Arms and Sleepers, Lights Dim, Sleeping Bear, EXXASENS, blackpaperplanes та інші. Повний перелік гуртів та треків дивіться нижче.  
 
Наша збірка - це висловлення солідарності із тими, хто веде боротьбу за справедливість та можливість жити в нормальній країні. Це одна зі сторін боротьби, намагання в опосередкований спосіб достукатись до тих людей, тут і закордоном, які досі не усвідомлюють важливості того, що відбувається в Україні. Тисячам людей зараз потрібна підтримка, а правді потрібен голос.
 
Слухати: 
 
 
Повний перелік артистів та їхні композиції:
01. unsigned char [UA] - Barricade
02. T E Morris  [UK]  - A Year In The Wilderness
03. Arms and Sleepers [USA] - Kiss Tomorrow Goodbye
04. nousinthis [UA] - point of no return
05. Blueneck [UK] - Sirens
06. Endless Melancholy [UA] - Rêverie
07. Lymbyc Systym [USA] - In Transit
08. IMMAGO [UA] – Nora
09. This Cold Normandy [UA] - Escape from the hospice
10. Lights Dim [PL] - Bats
11. Her Name is Calla [UK] - It Was Flood
12. EXXASENS [ESP] - Mass of Pluto 
13. AIMS [UA] - Eye Dea
14. Soouth [UA] - Dachau 
15. Way Station [UA] - The Noise Was Ended Now
16. Short Hair Ideals [UA] - Immersion
17. Stalker VA [UA] - Orion Nebula
18. Blackpaperplanes [BY] - Gaddafi
19. Goodbye Earth [UA] - Mama 
20. Sleeping Bear [UA] - Echelon
21. My Empty Phantom [USA] - Don't Chase the Owl
22. Light Dreams [UA] – Wind 
23. Delay FM [BY] - Air Calibration 
24. ekarasata [UA] - Till We Die 

25. Toundra [ESP] - Cielo Negro (Black Sky) 

 

 

Маніфест
 
AZH.com.ua - журнал заснований у 2006. Це перше україномовне інтернет видання, яке пише про тогочасну і сучасну світову культуру. Щоб переступити через інформаційні кордони на базі журналу була створена промо агенція, яка займалася організацією якісних концертів для спраглої української публіки. Наприкінці 2013 року був заснований лейбл, який випустив 2 повноцінні релізи українських виконавців.
 
Так сталось, що черговий крок у розвитку нашої організації співпав із політичними заворушеннями у нашій країні. І наш третій реліз ми хочемо присвятити цим подіям. Рух, який розпочався зі студентських мирних протестів за підримку напрямку Євроінтеграції (криваво розігнаний 30 листопада 2013 року) переріс у національний супротив, який отримав назву Євромайдан. З того часу в Києві та багатьох містах України не припинялися протести, люди виходили на вулицю з бажанням змінити ситуацію в країні в сторону прийняття і впровадження європейських цінностей, побороти корупцію, позбавитись від свавілля влади та недієздатності судової системи, припинити згортання свободи слова. Влада не почула свій народ і кровопролиття продовжилось вже в 2014 році, коли 16 січня була незаконно прийнята низка законів, що обмежує права людей і відправляє за ґрати всіх, хто висловлює і висловлював свій протест. Наша країна стоїть на порозі громадянської війни.    
 
Ми не можемо залишатись осторонь цих подій.
 
Ми - AZH.com.ua, AZH Promo, AZH Music Label, музиканти, художники, дизайнери, волонтери та наші друзі, що взяли участь у створенні цієї збірки, хочемо висловити свою солідарність із громадянами України, які боряться із узурпаторським режимом. Ми - одні з них.
 
Ми прагнемо привернути увагу до подій, що відбуваються в Україні, якомога більшої кількості людей у світі. Ми сподіваємося на розуміння і підтримку усіх небайдужих. 
 
Кошти від продажу цієї збірки будуть направлені організаціям, які надають допомогу постраждалим під час акцій протесту та незалежним ЗМІ, які попри залякування з боку влади об’єктивно висвітлюють інформацію про події в Києві та Україні. 
 
Нам потрібна ваша підтримка, ваша молитва і ваш голос.
 
~ ~ ~ ~ ~
Ідея та дизайн: Тарас Хімчак, Маргарита Кулічова
Дякуємо всім музикантам, хто надав свої треки.
Видано на AZH  03.02.2014 / AZH 003
~ ~ ~ ~ ~
 
"У кожної людини на Майдані є певні свої переконання стосовно того, чому вона там перебуває, але я впевнений що їх усіх об’єднує одне: прагнення жити в країні для людей і готовність творити таку країну. В країні нового зразка, де безпека  кожного громадянина та повага до його честі та гідності перебувають на першому місці. Де суди та правоохоронні органи займаються нічим іншим, як ефективно виконують свої функції. Де створені всі умови для того, щоб кожен міг вільно займатись улюбленою справою. Де верховенство права дійсно діє, а не лише зафіксовано на папері. Я переконаний, що процес творення такої країни вже розпочався і він є незворотнім, тому що в народу, який здатен на такий сильний вияв свідомості та громадської позиції не може не бути майбутнього". - Олексій Сакевич, Endless Melancholy /  Sleeping Bear 
 
"Уже з перших днів протесту ми намагалися брати у ньому участь, а також висвітлювати події для різних проектів. Розгін і жорстоке побиття студентів наприкінці листопада, спроба розігнати Майдан у грудні, тиск та переслідування мирних демонстрантів, диктаторські закони 16 січня, вбивства, калічення та викрадення людей - влада реагує на протести жорстоко і цинічно, прагне розділити Україну, усіма способами закрити рота чесним журналістам і активістам та скомпроментувати мирний протест. Хіба можна залишатись осторонь, мовчати?  
Наша збірка - це висловлення солідарності із тими, хто веде боротьбу за справедливість та можливість жити в нормальній країні. Це одна зі сторін боротьби, намагання в опосередкований спосіб достукатись до тих людей, тут і закордоном, які досі не усвідомлюють важливості того, що відбувається в Україні. Тисячам людей зараз потрібна підтримка, а правді потрібен голос".  - Тарас Хімчак, Маргарита Кулічова, AZH 
  
"Життя не завжди потребує від населення активної громадянської позиції. Здебільшого у цивілізованому світі достатньо слідкувати за новинами, сидячи на дивані, та ділитися своїми думками із друзями. Проте сьогодні в Україні сталися та продовжують коїтися речі, які зробили пасивність громадян – розкішшю.
Свавілля, жага наживи і цинізм державних обранців сьогодні перейшли критичну межу, поставивши під сумніви одне із найважливіших та найголовніших прав будь-якої людини – право бути вільною. Ми терпіли корупцію, терпіли професійну бездарність державних службовців, зухвальство та наглість. Проте побивши наших товаришів, відверто погрожуючи правам та свободам громадян своєї країни, вони раз і назавжди проголосили себе ворогами народу, ворогами людства, ворогами людського життя.
Сьогодні, цим маніфестом, ми проголошуємо, що жоден можновладець, жоден службовець, жодна посада та чин ніколи не дозволять собі нехтувати найголовнішим – правом людини говорити, думати та робити те, що вона вважає правильним. Ми проголошуємо, що буди вільним – це найбільша цінність, на яку ніхто не замахнеться. Ми є суспільство, ми є люди. І ми вимагаємо поважати, слухати та рахуватися із нашими бажаннями, прагненнями та ідеями. Бо ми є джерело свободи та джерело влади. Ми є роботодавцями, а вони – нашими найманими працівниками. І наше слово завжди є останнім та остаточним.
Бо ми є народ своєї країни." - Юра Шевченко, nousunthis
 
"Композиція "Bats" була спеціально написана для компіляції "We need a voice" створеною AZH Promo, які на даний момент знаходяться в Києві. Метою цієї збірки стало бажання донести масам інформацію про те, що насправді відбувається (у політичному та соціально у плані) у країні. 
Не зважаючи на те, що географічно Україна належить до Європи, там відбувається багато речей характерних для решти континенту - безперервний гніт політичної опозиції, корупція, жорстокість, викрадення осіб, які відстоюють свою громадянську позицію і не підтримують владу. Українцям потрібна підтримка - на жаль, піснею тут не зарадиш..." - Марек Камінські, Lights Dim
  

04.02.2014
 


Коментарі: 0

РЕКЛАМА

Молодість 2013Відпочинок у Карпатах