ZAPASKA та Mr Morse - 22 березня


Новий весняний сезон 2014 дарує нам свіжу музику у виконанні цікавих українських інді-дуетів ZAPASKA та Mr Morse. Концерт представляє AZH Promo - 22 березня, у новому київському арт-простір Mezzanine.
 
ZAPASKA - дует Яніни Шпачинської і Павла Нечитайла працює у напрямку інді-поп, міксуючи популярні стилі у власній наївно-мінімалістичній манері. Вони створюють музику, використовуючи традиційні інструменти різних народів світу, а також електронічні. У їхньому доробку, що базується переважно на українських мелодіях, можна віднайти також вплив року, хіп-хопу і фольктроніки.
 
Від моменту заснування групи у 2009 році Zapaska випустила два міні-альбоми: LANKA та Translitom. Дует постійно змінюється, збагачуючи своє звучання, проте їх кришталево чисте поєднання звуків залишається стабільним. Zapaska активно виступає в Україні та за кордоном. Їхні концерти завжди перевершують всі очікування тієї частини публіки, що знає дует тільки зі студійних записів.
 


 

Mr Morse - електронний дует в основі якого лежить спроба експерименту електронного звучання 80-90-х років з сучасними тенденціями електронного звуку. Гурт використовує класичні засоби, як піаніно, гітара, вокал і змішуює їх з VST-синтезатором, електронними барабанами, семплами і шумами. Їх музика - це інтелігентна електроніка з сильною експериментально-текстурною складовою, в аранжуванні та естетиці вгадується вплив "Kid A" Radiohead, сольних робіт Йорка, пізніх Depeche Mode. Це холодна електроніка з теплою гітарою, вокалом, експериментальними бітами і ембієнт-текстурами.
 
Дебютний альбом - "Collapse", вийшов однозначно зрілим і пропрацьованим, з хорошим звучанням і грамотною композицією. Це не просто спроба - це результат, і результат відмінний! 22 березня Mr Morse також представлять свій новий ЕР.
 

 

 
Двері відкриваються о 19:30
Арт-простір Mezzanine
(Нижньоюрківська 31, арт-центр Closer 3-й поверх)
 
Вхід:
передпродаж - 60 грн.  (у магазинах ШТУКИ та ПРАВДА Б)
в день концерту - 80 грн. 

Зустріч у Facebook | VK  | Last.fm

15.03.2014
 


Коментарі: 0

РЕКЛАМА

Молодість 2013Відпочинок у Карпатах