У Києві відбудеться фестиваль вуличного мистецтва «Кіно і люди» - скасовано

29.07.2015

18-21-го серпня відбудеться фестиваль вуличного мистецтва «Кіно і люди». Свої стіни для самовираження художникам надає кінотеатр «Лейпциг». Тема для ілюстрацій: все, що пов'язане з кіно.


Енніо Морріконе буде композитором нової стрічки Тарантіно

14.07.2015

Легендарний італійський композитор працюватиме над звуковою доріжкою нового фільму Тарантіно “The Hateful Eight”. Режисер підтвердив цю новину на Комік-Коні минулими вихідними. 


31 липня, в четвер, у арт-просторі Mezzanine відбудеться перегляд музичного фільму «Synth Britannia»

28.07.2014

Фільм телеканалу BBC користується практично культовим статусом серед багатьох меломанів світу. У півторагодинній стрічці вичерпно описане розповсюдження, розквіт та усталення електронної музики на Туманному Альбіоні. Від митців-експерементаторів Cabaret Voltaire та Throbbing Gristle до улюбленців хіт-парадів Ultravox та OMD. Від впливу Джеймса Балларада та Kraftwerk до тріумфу сінті-попу на чолі з Depeche Mode. Усе це та багато іншого у яскравому та чіткому портреті епохи   – «Synth Britannia». 


Цієї суботи в арт-просторі Mezzanine відбудеться перегляд музичного фільму Searching for The Wrong-Eyed Jesus

26.06.2014

Що ми знаємо про американський Південь? Безкінечна кантрі-музика, гротескна релігійність та екзотична контрастність соціальних прошарків. Наскільки ці стереотипи актуальні сьогодні  можна перевірити, долучившись до перегляду фільму Searching for The Wrong-Eyed Jesus, котрий відбудеться цієї суботи в арт-просторі Mezzanine. Стрічка являє собою подорож південними штатами у компанії альт-кантрі артиста Джима Уайта.


Російський режисер Віталій Манський представить свій фільм "Труба" у Києві

30.05.2014

 
Під час "Післямови фестивалю "86" російський режисер Віталій Манський вперше представить у Києві свій фільм "Труба". Його повнометражна документальна стрічка показує життя людей уздовж газопроводу Уренгой-Ужгород. Два епізоди "Труби" знімалися в Україні - на Чернігівщині та в Закарпатті. 


5-8 червня у Києві покажуть найкращі фільми фестивалю "86"

24.05.2014

 5-8 червня у Києві покажуть вибрані фільми Першого міжнародного фестивалю кіно та урбаністики "86", що проходив у квітні в місті Славутич. 


Український режисер отримав три нагороди на Каннському кінофестивалі

24.05.2014

Мирослав Слабошпицький переміг у конкурсі "Тиждень критики" на цьогорічному кінофестивалі в Каннах. Його фільм "Плем'я" отримав ТРИ нагороди: Гран-прі, Приз фундації Ган та приз "Відкриття". 


21 травня стартує Київський міжнародний фестиваль короткометражних фільмів

20.05.2014

Цього року Київський міжнародний фестиваль короткометражних проводиться уже втретє. Як заявляють організатори, головною метою фестивалю є “ознайомити глядачів з панорамою короткометражного кіно з усього світу”. Ця панорама буде складатися із близько 150 стрічок, які будуть демонструватися протягом 5 днів. 


24-27 квітня відбудеться новий фестиваль кіно та урбаністики “86”

04.04.2014

24-27 квітня 2014 року у місті Славутич, що біля Чорнобиля, відбудеться Перший міжнародний фестиваль кіно та урбаністики “86”. Фестиваль присвячений актуальним проблемам сучасних міст, альтернативній енергетиці та екології. Програма “86” складається з трьох частин: кіно, театр та дискусії менеджерів культури, активістів, екологів та урбаністів. 


18 січня в арт-просторі "Mezzanine" відбудеться показ фільму КРАСНА МАЛАНКА

17.01.2014

Новий арт-простір "Mezzanine" в Святвечір напередодні Водохреща запрошує на кіноперегляд "Красної Маланки" Дмитра Сухолиткого-Собчука, а також скуштувати куті з різних регіонів України та побавитись у ворожіння.


РЕКЛАМА

Молодість 2013Відпочинок у Карпатах