3 травня в галереї P.ART.COM відкриється виставка Дмитра Куровського «Дістанемось берега»


Упородовж травня в галереї P.ART.COM відбуватиметься експозиція робіт українського художника та музиканта Дмитра Куровського під назвою «Дістанемось берега». 
 
Інтерес Куровського до малювання ще з дитинства був викликаний музикою. Слухаючи у 80-і роки заборонені західні радіостанції, він познайомився з іншою культурою, захопився рок-музикою. Ці музичні враження, тоді ще підліток, переніс на папір. Так виникла серія образів – реальних та уявних рок-ідолів...
 
Це захоплення з роками тільки підсилювалося: концерти Фоа-Хока в Україні і за кордоном, знайомства з видатними особистостями – музикантами, художниками, поетами, надихали до створення нових робіт. Насьогодні  їх налічується близько трьохсот. Зараз мистець працює в таких напрямках і стилях, як: psychedelic urban-art, neo pop-art, abstract, art-brut, експериментує з новими техніками, які об’єднують арт, музику та абстрактний дизайн. Роботи Дмитра Куровського (графіка, колажі та об’єкти дизайну) знаходяться в приватних колекціях України, Німеччини, Іспанії , Росії та США.


 

В даній експозиції проекту “Дістанемось Берега”представлені головним чином  роботи 2013 - 2014-го років. Тут можна побачити портрети відомих діячів музики, субкультури XX та XХI століття, відчути подих свободи та віяння урбаністичного мистецтва сьогодення. Більшість робіт експозиції “Дістанемось Берега” торкаються найболючіших тем та проблем суспільства наших днів. Це - своєрідний симбіоз жаху, сліз , болю та сподівань на краще. Усі ці рефлексії пов’язані зі складними процесами, котрі відбуваються в Україні та світі. 
 
Також Дмитро Куровський представить серію робіт, присвячених легендарній “Midi Free Studio”, якій незабаром виповнюється 20 років. Ця експериментальна студія відома своїм поступальним яскравим творчим процесом і є частиною історії української музики та  образотворчого мистецтва. Відомий київський DJ Boochyaman присвятить цій події свій музичний сет.
 
 
3.05 - 24.05 Галерея P.ART.COM, вул. Рейтарська 2 (вхід з двору) 
Вт - Сб: 13:00-19:00
Відкриття виставки 3.05 о 18:00, вхід вільний
 Музична підтримка: Boochyaman, Roots Controller, Dubmasta 
midi free studio / summer 2013 
photo by svitlana klyuzko

30.04.2014
 


Коментарі: 0

РЕКЛАМА

Молодість 2013Відпочинок у Карпатах