11 вересня буде презентовано першу в Україні антологію поезії та прози лесбі/гей тематики


На цьогорічному Форумі видавців буде презентовано першу в Україні антологію поезії та прози лесбі/гей тематики "120 сторінок Содому", до якої увійшли твори українських та іноземних авторів. Видало книгу видавництво "Критика".

На цьогорічному Форумі видавців буде презентовано першу в Україні антологію поезії та прози лесбі/гей тематики "120 сторінок Содому", до якої увійшли твори українських та іноземних авторів. Видало книгу видавництво "Критика". Про це 10 вересня повідомив директор та відповідальний редактор "Критики" Андрій Мокроусов.

Презентація антології запланована на завтра, 11 вересня, у театрі ім. Леся Курбаса. До участі запрошені автори творів, переклади яких увійшли до антології - Дмітрій Кузьмін (Росія), Крістофер Вайт (Шотландія). Як поінформували ZAXID.NET упорядники антології Альбіна Позднякова, Олесь Барліг, Ірина Шувалова, метою видання цієї книги є сприяти творчому розвитку осіб із нетрадиційною орієнтацією та вироблення до них толерантного ставлення в українському суспільстві.

Прес-конференцію з приводу презентації "120 сторінок Содому" намагалися зірвати молодики, які демонстративно виказували свою неприхильність. "Будь-хто має право на висловлення своєї громадянської позиції. Те, що це робиться у дикунський спосіб, свідчить про рівень суспільства. Це значить, що є над чим працювати, є у кого виховувати толерантність. Однак навіть радикальні громадянські прояви є значно кращими, ніж утиски владою," - прокоментував Андрій Мокроусов.


11.09.2009
 


Коментарі: 0

РЕКЛАМА

Молодість 2013Відпочинок у Карпатах