15 квітня Singleton представить свій дебютний ЕР


15 квітня в арт-клубі 44 київський гурт Singleton представить свій дебютний ЕР і зіграє сольний концерт.

У ЕР "Storms" увійшли 4 треки написані в кінці 2008 року. Робота над платівкою проходила в студії "Izumrud Sound", звукорежисером виступив Богдан Керічок.

"Для нас, як і для будь-якої іншої групи, випуск дебютного диску це дуже важлива подія. Ми намагалися втілити в ньому звучання і настрій притаманні Singleton, передати атмосферу і емоції, які ми відчували, коли писали ці пісні. Всі чотири треки відрізняються за настроєм, але на диску звучать дуже цілісно," - коментують учасники гурту.

"Також, паралельно, ми працюємо над записом альбому, і так виходить, що в ЕР увійшли повністю нові треки, а альбом буде складатися з пісень написаних у період з 2005 по 2008 рік. За 4 роки існування, Singleton написали багато хорошого матеріалу, і тепер настав час його видати. 2009 рік, напевно, стане роком кількох релізів для нас - на осінь ми запланували випуск довгоочікуваного альбому. "

Послухати які нові треки увійшли до ЕР "Storms", так і вже відомі пісні Singleton у вас буде можливість 15 квітня в клубі 44!

Сайт:
http://singleton.com.ua
http://myspace.com/singletonband

15 квітня
Арт-клуб 44 (вул.Хрещатик, 44).
Початок концерту о 22:00.
Вхід 30 грн.


13.04.2009
 


Коментарі: 0

РЕКЛАМА

Молодість 2013Відпочинок у Карпатах