18 січня в київському арт-кафе «Филин» зберуться Indie kidZ


Промо-група Fight Music запрошує 18 січня відвідати перший міні-фестиваль 2009 року – Indie kidZ, за участю молодих виконавців Baby on Board, Bat in the Headset, May in December. Хто зна, можливо, саме вони зможуть розвинути інді-сцену в Україні? Ну хоча б якусь...

Концерт відбудеться арт-кафе «Филин» (Куренівський провулок, 19/5).
Початок о 19:00, Вхід - 30 грн.

Інформація про гурти:

Інді-рокерів BABY ON BOARD київська публіка почує не вперше. Дебют гурту відбувся у вересні в «44» з корифеями київської indie-сцени – «Quinsberry Shot». А далі була участь в Fight Fest’і в кінці того ж місяця, коли гурт виступив замість Embilight... Потім затишшя, пов'язане з рішенням зайнятися безпосередньо шліфовкою власної майстерності.

У процесі роботи змінилася вокалістка, що стало фактом радше позитивним, адже голос нової вокалістки Ірини відмінно вписався в продумані аранжировки хлопців. І тепер, фактично, публіка почує своєрідний reburn групи, що поєднує в собі енергетичні The Kooks, жорстку гітарну музику The Libertines, скажений драйв Blur, помножений на сильний і чутливий вокал у стилі The Cardigans.

BAT IN THE HEADSET – дебютанти київської сцени, indie-trash-pop бенд. Щоб описати творчість групи, Fight Music, говорить наступне: «Якби Arctic Monkeys з'явилися в Україні, то їх звали б Bat in the Hadset» (На жаль, Україна - не Англія - AZH). Чим відрізняються кияни від своїх острівних колег, вперше можна буде почути тільки у неділю.

MAY IN DECEMBER, найдосвідченіший із перерахованої трійки гурт, теж знайшов собі нову вокалістку, позбувшись чоловічого вокалу, і не забувши про музику додав трохи жорсткого гітарного року, трохи м'яких клавішних переборів. При всьому цьому – гурт вже достатньо успішно влився в нашу андерграундну хвилю. У своїх заявах в соціалках хлопці з гурту розповідають про "концепції орієнтації на слухача", намагаючись серйозно приділяюти увагу не тільки технічним питанням з подачі звуку, але і роботі із глядачами, щоб гурт було не тільки приємно чути, але й бачити.

За інформацією: fightmusic.com.ua


16.01.2009
 


Коментарі: 0

РЕКЛАМА

Молодість 2013Відпочинок у Карпатах