Якісна українська незалежна музика: Mr Morse, iamyou та Zelmershead виступлять разом 21 червня у арт-просторі Mezzanine 
21 червня в арт-просторі Mezzanine на вас чекає приємний музичний вечір від AZH PROMO. Mr Morse, iamyou та Zelmershead зберуться разом, щоб подарувати вам порцію свіжої якісної музики, представленої елементами idm, alt-rock, dub та trip-hop, вдало вплетеними в канву експериментальної електроніки. Вечір вже готує для вас незабутні враження, обіцяючи бути чарівним та атмосферним. Тож гарний настрій гарантовано!
 
 
Mr Morse на рахунку вже має два альбома: повноформатний дебютний - 'Collapse' та EP -  'Morsephosis', презентація якого відбулась цього березня в Mezzanine. Музика Mr Morse - це холодна електроніка з теплою гітарою, вокалом, експериментальними бітами і ембієнт-текстурами. Гурт, створюючи свою музику, полюбляє класичні музичні засоби міксувати з VST-синтезатором, електронними барабанами, семплами і шумами.
 

  
 

 
iamyou
- перспективний музичний гурт з Києва. Починав він з музики, близької по стилю  до тріп-хопу, попу та альтернативрого року, яка плавно перетікала у справжній індастріал. Однак самі учасники заперечують свою приналежність до будь-якого напряму. Вони займаються тією музикою, яка їм подобається. Навіщо ж тоді будувати рамки або слідувати канонам певного стилю?
  

 
Zelmershead
– електронний дует, пройнятий брістольським атмосферним звучанням нової хвилі. Музика, котру вони створюють, меланхолійно-романтична та примарно-бентежна водночас. Трішки хаотичний перегук соковитих драм-машин вибуховою силою проникають до слуху, поки тонкий жіночий голос проривається крізь ефемерне нашарування електронних хвиль.
 

  
 
Концерт розпочнеться у суботу 21-го червня о 20:30
Місце проведення - Mezzanine (вул. Нижньоюрківська 31)
Квитки: 50 грн.
  
Зустрічі в соцмережах:
FACEBOOK / VK / LAST.FM

13.06.2014
 


Коментарі: 0

РЕКЛАМА

Молодість 2013Відпочинок у Карпатах