24-25 серпня гудітиме Друга співочо-літературна непримиренна забава «День Незалежності з Махном»


24-25 серпня гудітиме Друга співочо-літературна непримиренна забава «День Незалежності з Махном». Місце його проведення те саме, що й минулоріч: у столиці Махновської республіки, у Гуляйполі. Цьогорічне дійство продовжуватиме свої звичаї, закладені минулого року: все має бути весело та непричесано. «Разом з тим ми плануємо підвищити рівень фестивалю, запросивши більш якісних виконавців, розширивши представлені літературні жанри та запросивши представників інших видів мистецтв, наприклад, театри» – переконує затійник фесту, голова Мистецького об’єднання «ОстаННя Барикада» Олесь Доній.

Головна засада «Дня Незалежності з Махном 2007»: Більше співів, більше чтива! Замість заведених у збірних дійствах півгодинних виступів кожного виконавця, їм буде запропоновано повнотривалі самостійні концерти не менше години. А «Махновські читання», які стали однією з візитівок минулорічної забави, будуть відбуватися кілька разів у різних жанрах. Затійники запевняють, що сього разу на дійство обов’язково приїдуть ті, хто не доїхав минулого разу, а також збирається засвітити велику кількість нових імен в українській сучасній літературі. Під час гулянь у Гуляйполі буде оголошено ватагу та письменника як «Махновське відкриття року». Переможці отримають право стати провідними на цьогорічному фесті, а також для них буде гарантоване захекане місце вже на наступний фестиваль, крім того першуни братимуть участь у мистецьких втіленнях від МО «ОстаННя Барикада».

Для дітей на теренах забави працюватиме окремий майданчик з ляльковим театром та казкарями. Після опівночі мешканців наметового містечка зігріватиме «Бардівська ватра» - особлива і єдина в Україні складова забави, присвячена співаній поезії. Для зручності приїжджих передбачено наметове містечко зі зручностями, де можна буде посилитися за символічну плату. Крім того можна зупинитися на хатах у гуляйпільців. «Чинуші святкують у Києві, а справжні Ураїнці їдуть у Гуляйполе» – це непримиренне гасло забави й надалі залишається на часі.

За матеріалами: ФДР


16.07.2007
 


Коментарі: 0

РЕКЛАМА

Молодість 2013Відпочинок у Карпатах