24 вересня в кінотеатрі «Київ» стартує «Manhattan Short Film Festival»


У четвер, 24 вересня, о 19-30 в кінотеатрі «Київ» стартує наймасштабніший глядацький фестиваль світу «Manhattan Short Film Festival» - унікальний інтерактивний проект, де переможця вибирає аудиторія прямо після перегляду в кінотеатрі.

Manhattan Short Film Festival - найбільший в світі глядацький фестиваль: на п'яти континентах, у 36 країнах, в 173 містах конкурсну програму побачать більше 150000 глядачів, кожен з яких проголосує за кращий, на його думку, фільм. У цьому році в битві за перше місце зійдуться режисери з CША, Швеції, Франції, Іспанії, Італії, Ізраїлю, Великобританії, Мозамбіку та Австралії.

Фільми, що беруть участь у фестивалі, завжди мають славну преміальну історію: у минулі роки, після перемоги в Манхеттенському фестивалі, фільми «Маленький терорист» (2004) та «Я зустрів Моржа» (2007) було номіновано на премію «Оскар».

Вперше проект був представлений української аудиторії в 2007 році. Два роки фестиваль пройшов у більш, ніж п'ятнадцяти містах України з приголомшливим успіхом. У 2009-му Manhattan Short Film Festival повертається, щоб знову заволодіти думками справжніх поціновувачів якісного короткометражного кіно.

Приєднуйся до світового глядацького журі! Після перегляду потрібно відзначити в анкеті, який фільм сподобався. Результат всесвітнього голосування буде оголошено 27-го вересня у Нью-Йорку.


23.09.2009
 


Коментарі: 0

РЕКЛАМА

Молодість 2013Відпочинок у Карпатах