25 січня у Києві виступить канадський гурт Nadja


25 cічня в київському клубі Клуб "Sky Hall" (вул. Маршала Малиновського, 24/10. м. Оболонь) відбудеться концерт канадського ембіент проекту Nadja. Початок о 18:00. Вхід - 150 грн.

Nadja – канадський дует Ейдана Бейкера (Aidan Baker) та Лі Бакерафф (Leah Buckareff) був створений в 2003 році, як сольний проект Бейкера. Він виконував тяжкий ембіент і експериментальну музику здебільшого на електрогітарі. В 2005 році до нього приєдналась Лі Бакерафф.

Композиції гурту включають в себе електроніку, атмосферний вокал із повільними, потужними рифами і похоронними перкусіями. Стиль гурту можна охарактеризувати як drone, doom, shoegazer, ambient та noise.

Після видання певної кількості CD-R на невеликих лейблах у всьому світі обмеженим тиражем, Nadja випустили свій перший офіційний альбом Truth Becomes Death на лейблі Alien8 Recordings в Монреалі у 2005 році. З тих пір вони видаються на більш відомих лейблах, зараз музиканти перезаписують і перевидають свої старі записи.

Nadja виступають в Канаді США, Європі з такими виконавцями як Kayo Dot, Knurl, Khanate, Francisco Lopez, Isis, Ocean та Mare. У Києві концерт відбудеться за участю Сisfinitum (noise / drone / ambient - Росія) та Molfar (noise / ambient – Україна)

Site: http://www.nadjaluv.ca
MySpace: http://www.myspace.com/nadjaluv

Організатори концерту:
http://justdoom.org
http://quasipop.org

За матеріалами: www.neformat.com.ua


16.01.2009
 


Коментарі: 0

РЕКЛАМА

Молодість 2013Відпочинок у Карпатах