«Людська Подоба» виступить на підтримку видання «5.6»


 
Арт-простір Mezzanine спільно з Українською Фотографічної Альтернативою (УФА) представляють концерт групи «Людська Подоба» та виставку Сергія Мельниченка & Kinder Album. Подія відбудеться 21 березня.
 
Гурт «Людська Подоба» - концептуальний проект Анатолія Бєлова та Георгія Бабанського - «поєднання танцювальної поп-музики, авангардного божевілля і душевності радянських, пост-радянських пісень».
 
«Imaginary love» - спільний проект молодого фотографа Сергія Мельниченка (Українська фотографічна альтернатива) і анонімного художника Kinder Album - наївні малюнки, основними темами яких є смерть і секс.
 
Подія відбувається на підтримку нового номера журналу про фотографію «5.6», заснованого школою Віктора Марущенко. Номер буде присвячений молодій українській фотографії, що зуміла впевнено заявити про себе цікавими проектами, як на вітчизняній, так і на міжнародній арт-сцені.
 
Видання «5.6» - некомерційне, тому фінансування номера планується здійснити за допомогою колективного фінансування - краудфандінгової платформи Спільнокошт.
 
Кошти, зібрані за вхідний квиток підуть на випуск журналу.

Двері відкриваються о 20:00
Вхід - 40 грн. 
Арт-простір Mezzanine 
(вул. Нижньоюрківська 31, арт-центр Closer, 3й поверх)

20.03.2014
 


Коментарі: 0

РЕКЛАМА

Молодість 2013Відпочинок у Карпатах