6 Level Art Space надасть простір молодим художникам 

6 Level Art Space (Київ) розпочинає діяльність з творчої ініціативи. Наразі оголошено мистецький конкурс серед талановитих митців. Бажаючі долучитися до створення першого в Україні Артпід’ їзду можуть надати інформацію про себе до 15 березня на art@6level.com.ua 
 
Першим проектом 6 Level Art Space стане створення Артпід’ їзду. Стіни дореволюційного будинку повністю перетворяться на мистецький простір. До участі у творчому есперименті запрошуються переважно молоді художники, графіки, ілюстратори та графітчіки. Їм буде надана локація, матеріали та можливість втілити свої ідеї на одному з шести поверхів. Артпід’ їзд стане порталом, який готуватиме людину до дієвого сприйняття візій 6 Level Art Space. 
 
Під’їзд в стереотипній уяві суттєво відрізняється від вулиці. Цей напівзакритий простір часто викликає  навіть більше емоцій. Місце страху, притулку, порятунку, сутичок з сусідами та актів вандалізму... Метою проекта є трансформація свідомого сприйняття соціального простору, що часто має вимушене призначення. Завдяки митцям 6 Level Art Space припинить існування специфічна соціальна творчість і на зміну їй прийде свіже розуміння “парадного мистецтва”. Художники звернуться до людини не за допомогою звичайних для під’ їзду сильних асоціацій першого рівня. Це буде професійна артвідповідь горілим сірникам на стелі або нецензурній лексиці на стінах. 
 
Здіймаючись сходами, глядач матиме змогу пережити шість етапів перевтілення життєвого шляху. Він відкине пошук, міркування, мрії та соціальні ролі та розпочне власний, суттєвий та якісний розвиток. Артпід’ їзд готуватиме свідомість до таємного, жаданого, омріяного або зовсім несподіваного. Артпід’їзд знизу догори — вже не сучасна мистецька галерея і щє не вулиця із стріт-артом.  Це відрізок простору-часу, завдяки якому має змінюватіся уява про повсякденне і про самого себе. Пройшовши через усі віхи цього еволюційного ланцюга глядач опиніться у вирі творчих пошуків, експериментів, коллаборацій, і як наслідок — нових емоцій та почуттів. 
 
 
Для участі у конкурсі до 15 березня 2013 року надсилайте приклади своїх робіт за адресою art@6level.com.ua. Куратор - Євген Чернишов 068 350-30-60.
 03.03.2013
 


Коментарі: 0

РЕКЛАМА

Молодість 2013Відпочинок у Карпатах