8 серпня проект CHRONOS у Києві


Ексклюзивна презентація нового альбому "We Are One" від проекту CHRONOS (chillout / downtwmpo / ambient, RU) у київському планетарії «АTMASFERA 360».
 

 
 

Вже 7 років Нік Клименко (aka CHRONOS) радує своєю творчістю шанувальників downtempo- і psychill-звучання по всьому світу. За його плечима 6 альбомів і більше 30 треків на збірках від кращих електронних лейблів, що робить його одним із найбільш видаваних російських електронних музикантів.
 
Тут органічно поєднуються передова електронна музика (idm, chillout, trip-trance, ambient, breaks) з мотивами фанку, джазу, етно і фламенко, року та класичної музики. Проект постійно експериментує з новим звучанням і технологіями, являє собою мікс із сучасних ритмів і потужних секвенцій (Нік), задумливої меланхолії віолончелі (Галина Щетиніна), глибинних емоцій потужного етнічного вокалу (Оксана Кумак) і виразних гітарних соло (Олексій Аншелес). За 7 років існування музиканти дали величезну кількість концертів, живих виступів, візуальних шоу на території Росії, України, Європи.
 
6-й повноформатний альбом проекту WeAreOne (Originals & remixes) - закликає до згуртування й об'єднання всіх живих істот, які живуть на планеті Земля, а також і за її орбітою в безкрайніх просторах Космосу.
 
Захід в соціалках: vk та fb
  
Дата: 8 серпня 2013
Початок: 20:30
Вартість квитків: 60-100 грн.
  
http://kiev.karabas.com/jeksklyuzivnaya-prezentaciya-novogo-alboma-we-are-one
http://cabinet.atmasfera.com.ua/hall/?show_id=1167
 
Кіевский планетарій «ATMASFERA 360», вул. Велика Васильківська (Червоноармійська) 57/3

 23.07.2013
 


Коментарі: 0

РЕКЛАМА

Молодість 2013Відпочинок у Карпатах