"Основи типографії: Естетика і технологія шрифту" від Миколи Ковальчука на ГОГОЛЬFEST 2013


Повсякденні речі, що здаються очевидними, дуже часто зостаються незрозумілими. Робота зі шрифтами, з оформленням тексту — один із яскравих прикладів такого непорозуміння. 


 
   
Повсякденні речі, що здаються очевидними, дуже часто зостаються незрозумілими. Робота зі шрифтами, з оформленням тексту — один із яскравих прикладів такого непорозуміння. 
 
Що відрізняє красивий шрифт від потворного? Чи актуальне взагалі таке розрізнення? Як воно пов’язане з конкретними контекстами та з історією розвитку європейської писемності? За якими критеріями можна обирати та комбінувати шрифти? 

 
Зрештою, типографія належить до мистецтв, де естетика значною мірою зумовлена технологічними обмеженнями, нероздільно пов’язана з ними. Тож протягом двох зустрічей ми спробуємо з’ясувати, як сучасні технології цифрової верстки залежать від ручного письма та металевого набору, як вони співіснують і взаємодоповнюють одне одного лише для того, аби досягнути спокійного й непоказного «срібного набору».
 
Микола Ковальчук — текстовий дизайнер (розробив понад сто макетів книжок та багатосторінкових видань для українських та європейських компаній), власник приватної ліцензії Adobe Creative Suite та низки комерційних шрифтів, сертифікований тренер у галузі нових медіа, викладач Могилянської школи журналістики та Школи Візуальних Комунікацій (Київ).
  
Розклад зустрічей з Миколою Ковальчуком:
 
18 вересня (середа):
15:00 - 17:00 - Коворкинг
 
20 вересня (п'ятниця):
14:30 - 16:30 - Аудиторіум
 
Запрошуємо всіх, хто хоче не тільки послухати, але й повчитися.
Адреса: Київ, вул. Інженерна, 7-В, ст.м.Видубичі.
Вхід вільний!

   

12.09.2013
 


Коментарі: 0

РЕКЛАМА

Молодість 2013Відпочинок у Карпатах