18 вересня в Києві в рамках ГОГОЛЬFEST 2013 пройде перший фестиваль лейблу Ultra Vague Recordings 
18 вересня в Києві в рамках ГОГОЛЬFEST 2013 на території АртЗаводу (станція метро Видубичі) пройде перший фестиваль лейблу Ultra Vague Recordings за участі ИЯ, Sophie Villy, Cherokey, MAiAK и QNG.
Lineup:
 
ИЯ - нове дихання музичного Києва. Звучання групи, в якій грають Ия та Сергій Мартинов, можна коротко охарактеризувати терміном Futurepop. Ви почуєте у цій музиці елементи електро, R&B та брейкбіта в обрамленні синтетичних педів, які гармонійно поєднуються в структурі поп-пісні. У мелодіях і текстах ИЯ - чуттєве послання. Червоною ниткою в її віршах проходить тема близьких взаємин, рядки сповнені символізму і рясніють метафорами. ИЯ надихає складна любов, гра слів, природа, містика, сила і слабкість жінки. 
 
SOPHIE VILLY. Ще кілька років і вона зіграє в Saturday Night Live, завітає на шоу до Девіда Леттермана, і ми будемо кусати лікті від того, що слухали її так рідко, поки вона грала для української публіки. Вона - самовідданий артист. Обіцяна наречена богам музики. Кожна її новий запис - маленький крок убік студії Деймона Албарна в Лондоні або секретної кімнати Тома Вейтса (або де він там пише свою музику?). Поки ми слідуємо за лінками, заслуховуємо до дірок Адель, Лента.ру повідомляє нам, що Софі "невловимо схожа на всіх геніїв минулого і сьогодення, ..., (ретранслює) головне, у пошуках якого інші витрачають марно тисячі слів і нот".
 
CHEROKEY - сінті-поп група з Києва. Всі свої переживання і радості Cherokey переводять в музику.
 
MAiAK. Сплітаючи блюз і космічну істерику post-punk та synth-pop, приправляючи нестримною енергією нойз-року, MAiAK відправляє сигнали щастя. 
 
QNG утворилися в Києві в 2012 році. У групі четверо музикантів, які люблять і грають музику в стилі Hardpop .
QNG виступали на одній сцені з Елтоном Джоном і Queen у фан-зоні Євро-2012. Зараз йде студійна робота над альбомом, в якій групі допомагають  A. Gorchitza, Ekspert, Tony Music. 
 
18:30 - 19:00 QNG 
19:20 - 20:00 Sophie Villy
20:00 - 20:40 MAiAK
20:40 - 21:20 Cherokey
21:20 - 22:00 ИЯ
22:00 - 22:30 QNG 
 
зустрічі в соц. мережах:
 
"Я завжди хотів щоб у мого лейблу з'явився свій фестиваль, і я дуже вдячний команді ГОГОЛЬFEST за підтримку в цьому дебюті"
Fudo Kazuki / Ultra Vague Recordings
http://uvrecordings.com/

17.09.2013
 


Коментарі: 0

РЕКЛАМА

Молодість 2013Відпочинок у Карпатах