"Путівник по ідеям" від Варвари Перекрест на ГОГОЛЬFEST 2013 
Варвара Перекрест - журнальний та рекламний ілюстратор і педагог прилетить до Києва з Лондона, щоб провести авторський воркшоп на теми пошуку та генерації ідей. Перша зустріч із Варварою відбулася в Києві 6.09.13 в рамках дводенного майстер-класу "САМВИДАВ. Київ vol1" в "ЯГалерея" Павла Гудімова. 
 

Варвара Перекрест - ілюстратор і педагог, яка прилетить до Києва з Лондона, щоб провести авторський воркшоп на теми пошуку та генерації ідей.
 
Перша зустріч із Варварою відбулася в Києві 6.09.13 в рамках дводенного майстер-класу "САМВИДАВ. Київ vol1"в "ЯГалерея" Павла Гудімова.
 
"Ми продовжимо вивчати ідеї та методи роботи з ними в рамках другої частини воркшопу "Путівник по ідеям". Цього разу будемо більше працювати із візуальними ідеями, поговоримо про взаємини між текстом і зображенням в ілюстрації та графічному дизайні.
 
Ми як і раніше будемо працювати в активному діалозі з аудиторією й спробуємо все на практиці. 
 
На лекції "Особливості британської освіти" я розповім як працює система вищої освіти в сфері дизайну у Великобританії. Поділюся своїм досвідом студента та викладача.
 
На практичному майстер-класі "Міф про чистий аркуш" ми спробуємо позбутися творчого ступору раз і назавжди. Будемо працювати з візуальними ідеями та конструювати зображення з використанням випадковостей і збігів". 
 
Варвара Перекрест
 
Розклад зустрічей із Варварою:
 
15 вересня (неділя):
12:00 - 13:00 - "Путівник по ідеям 2", Літературна майданчик
  
17 вересня (вівторок):
15:00 - 16:00 - "Особливості британської освіти", Аудиторіум
16:30 - 17:30 - "Міф про чистий аркуш", Аудиторіум
 
Вхід ВІЛЬНИЙ!
13.09.2013
 


Коментарі: 0

РЕКЛАМА

Молодість 2013Відпочинок у Карпатах