Сьогодні на «Молодості» покажуть нову стрічку Дені Коте «Вік і Фло зустріли ведмедя»


Сьогодні, 25 жовтня, на «Молодості» покажуть нову стрічку Дені Коте «Вік і Фло зустріли ведмедя». Відомий канадський режисер приїхав на кінофестиваль, щоб представити її в Києві особисто.


 
25 жовтня о 19:15 в Червоній залі кінотеатру «Київ» Дені Коте, який за 6 років із кінокритика перетворився на найцікавішого фестивального режисера сучасної Канади, особисто представить свою найновішу роботу «Вік і Фло зустріли ведмедя». Її прем’єра відбулася цього року на Берлінале-2013 у рамках конкурсної програми, стрічка також удостоїлася призу Альфреда Бауера.
 
«Вік і Фло зустріли ведмедя» – квір-кіно, представлене на «Молодості» поза конкурсом Sunny Bunny, у програмі French Connection. Вікторію щойно умовно-достроково випустили з в‘язниці. Флоранс відсиділа і повернулась до в’язничної коханки. Вони ховаються у затишній лісовій хатинці. Ґійома призначено наглядати за Вік, і він бачить, як конфлікт амбіцій та світоглядів поглиблює прірву між ними.
 
«Вік і Фло зустріли ведмедя» - вже третій фільм режисера на «Молодості» і перший, який він представить особисто.
 
Нагадаємо також, що Дені Коте проведе у Києві майстер-клас у рамках «Майстерні талантів» (26 жовтня, 16:00, «Майстер Клас»).
   

   
Дені Коте близько 10 років працював кінокритиком і встиг побути віце-президентом профільної Квебекської асоціації. У 2005 році він покинув журналістику і зняв свій повнометражний дебют «Північні штати». Дебют канадця удостоївся «Золотого леопарда» в Локарно у конкурсі «Відео». 2007 року на «Золотого леопарда» номінують стрічку Коте «Наші приватні життя». Вже за рік режисер повертається до Швейцарії за нагородою: 2008 ознаменувався для нього «Срібним леопардом» у Локарно за найкращу режисуру у фільмі «Їй потрібен хаос». У 2009 році документальну стрічку Коте «Остови» показали на Каннському кінофестивалі у програмі «Двотижневик режисерів»: фільм здобув нагороди за найкращу режисуру. «Керлінг» (2010) брав участь у конкурсній програмі фестивалю в Локарно. Він приніс Коте другу нагороду за найкращу режисуру, а також за найкращу чоловічу роль.
 
2 роки тому фільм показали на «Молодості» у програмі «French connection». Наступну документальну роботу Дені Коте «Бестіарій» (2012) показали на кінофестивалях у Берліні та Санденсі. Того ж року в Києві фільм взяли до програми «French connection».

25.10.2013
 


Коментарі: 0

РЕКЛАМА

Молодість 2013Відпочинок у Карпатах