Том Морріс видав саундтрек до анімації A Devil On Each Shoulder


A Devil On Each Shoulder - новий альбом Тома Морріса, що був написаний як саундтрек до одноіменної британської анімації, вийшов сьогодні на власному лейблі музиканта Olynka Records.
 
Історія цієї анімації розповідає про дуже самотнього чоловіка на ім’я Джефферсон, в руках якого труситься зім’ятий лист від коханої жінки. Все довкола нього - самтотнє: холодне металеве ліжко у голій кімнаті, замурзані стіни і прогнилі меблі. Невідомо звідки він і де живе.  Вони з Моллі познайомились минулого літа під час відпочинку на острові. У розпачі від неминучої розлуки вони пообіцяли писати один одному щодня, поки Джефферсон не назбирає грошей, аби повернутись.
 
Але листи від Моллі припали пилом і з Джефферсоном залишились порожні обіцянки викарбані чорнилом на аркуші, де кохання його життя "…присягаюсь тобі у вірності…"  І ці слова не дають йому спокою. Його розпач підживлює присутність маленьких дратівливих демонів. Ці двоє негідників - абсолютні витвори його уяви породженні сумними і нещасними думками. Але ось вони - перед ним, мучать і змушують зосередитись на їхніх цілком огидних припущеннях про поведінку Моллі за відсутності коханого. Саме вони сіють сумніви до колись ясної голови Джефферсона, в думках якого він зрушив би гори, аби повернутися до неї.  
 
Однак, почуття закоханого можуть залишитися без відповіді, оскільки доля вже не в його руках. 
 


  
 
Те, як Том Морріс почув, написав і виконав цю історію ми пропонуємо вам послухати тут:
  
20.06.2013
 


Коментарі: 0

РЕКЛАМА

Молодість 2013Відпочинок у Карпатах