Афіша літературних та джазових вечорів у букарні Бабуїн наприкінці листопада


Забігаючи в БАБУЇН по квитки від AZH Promo не поспішайте одразу до виходу, а озирніться, переведіть подих і зверніть увагу на те, що це просто ідеальне місце для зимових посиденьок із гарячим глінтвейном. Тут люди, книги та ідеї вільно взаємодіють й надихають на галасливі дискусії, музичні та літературні експерименти, виставки та камерні театральні вистави. AZH поспілкувалися з координатором проектів БАБУЇНУ Сашою Сметаненко й дізналися дещо цікаве про найближчі події в Букарні. 
  
  
22 листопада, о 19.00 відбудеться презентація книги Фоззі «Иглы и коньки», про яку Сергій Жадан сказав наступне: «Про що ця книга? Про останнє покоління романтиків і героїв, про дітей, котрі хотіли стати космонавтами й детективами, про підлітків, котрі мріяли про красивих жінок і фірмові спортивні костюми, про дорослих, котрі намагалися просто вижити й не здохнути». 
 
23 листопада, 19.00 як і кожної п’ятниці в БАБУЇНІ  Jazz Jam Session, але не все так просто, організатори хочуть звернути увагу слухачів на те, що в своєму розвитку джаз пройшов певні етапи, які джазмени БАБУЇНІ відслідковують в хронологічному порядку, щоб відвідувачі могли отримати більш широке уявлення про те як формувався джаз. Кожні два тижні присвячені окремому стилю: свінг, потім бібоп, кул, хард-боп, модальна музика, фанк, летін, афро-куба, джаз-рок, фрі-джаз... Цієї п’ятниці музиканти перейдуть до стилю cool jazz – «прохолодний джаз». Вхід: 40 грн. 
  

   
24 листопада, 19.00 - концерт Антоніо Галуччі / Antonio Galucci (Jazz) - італійського джазового саксофоніста. Галуччі активно виступає по Італії та Європі, працює у звукозаписуючих студіях у Венеції. Цього вечора він зіграє із київськими музикантами. Вхід - 50 грн.
 
25 листопада, 19.00 InDAJazz - продовжуємо грати джаз з Antonio Galucci. Вхід: 50 грн. Подробиці за лінком: babuin.ua/event/4413157543761675170 
  
26 листопада, 20.00 Квартирник Павла Ігнатьєва, який створює авторську музику на межі класичної та джазової традиції.  

 


21.11.2012
 


Коментарі: 0

РЕКЛАМА

Молодість 2013Відпочинок у Карпатах