Аліна Орлова виступить у Харкові 19 грудня


Найнезвичайніша литовська співачка Аліна Орлова нарешті дасть концерт у Харкові.

Про те, як уживаються на Місяці дракони з оленями, як п’ють вино космонавти і як зібрати конструктору Lego зі слів, харків’яни дізнаються на початку новорічно-різдвяних свят. Всі ці дивні і незрозумілі речі відбуваються в піснях юної литовської співачки Аліни Орлової, чия популярність стрімко набирає обертів у Європі.

Її концерт у Харкові відбудеться в день святого Миколая, 19 грудня, в театрі імені Шевченко. Це – сюрприз від арт-центру «PivNick» для всіх, хто не розучився літати уві сні і читати поміж рядків.

Аліна Орлова – одна з тих дивовижних істот, які поза власною волею змушують тебе повірити в існування дивакуватих ельфів і найнеймовірніших світів. Або навпаки – цілком реальних рудих дівчат, які легко проганяють твою зимову хандру, лишень закутавши тебе в смугастого шалика або просто посміхнувшись із вікна останнього тролейбусу.

Поза тим, той, хто вирішить, що це «музика для дівчаток», сильно помилиться. Не даремно ж один британський критик позначив музичний жанр Орлової як «бадьорий і похмурий балтійський попфолк», а його російський колега – як психофолк. Сама ж Аліна говорить, що її музика «звучить так, ніби хтось голосить за стіною». В цілому ж усе, що робить Аліна, цілком вкладається у концепцію «інді»: і музика, і малюнки, і сам стиль життя.

19 грудня Аліна побуває в Україні вже вдруге. Її перший український концерт пройшов трохи більше, ніж місяць тому у Києві, в рамках Moloko Music Festival. «В повітрі явно відчувалося, що більшість присутніх чекає лише на хедлайнерку вечора, Аліну Орлову», – пише журнал AZH. Організатори концерту в Харкові, арт-центр “PivNick», переконані, що харківська публіка прийме юну литовську піаністку не менш гаряче, аніж столичний глядач.

Концерт відбудеться 19 грудня о 19:00 в драматичному театрі імені Шевченка (вул.. Сумстка, 9). Квитки можна придбати в касах театру Шевченка і ХАТОБ’і, касах на станції метро «Історичний музей» і в арт-клубі Pintagon. Усю додаткову інформацію вам нададуть за телефоном +38 057 705 02 2

alina orlova
[+]

Джерело: Art-Vertep


18.12.2008
 


Коментарі: 0

РЕКЛАМА

Молодість 2013Відпочинок у Карпатах