Деймон Албарн випустить три нові альбоми
Деймон Албарн (Damon Albarn), лідер гуртів Blur і Gorillaz,  в інтерв'ю новозеландському журналу Stuff заявив, що в найближчому майбутньому випустить три нові альбоми. І це не враховуючи згаданого раніше другого альбому групи The Good, The Bad & The Queen і опери з Аланом Муром (Alan Moore).
 
Першим диском повинен стати спільний проект Албарна з басистом Red Hot Chili Peppers Флі (Flea) і барабанщиком Тоні Алленом (Tony Allen). З останнім він вже співпрацював у супергрупі The Good, The Bad & The Queen. За словами Албарна, ця робота «вже завершена на три чверті». Альбом буде в основному зосереджено навколо Аллена і підкреслюватиме його унікальний талант барабанщика. В альбом  також буде включено багато його улюблених африканських музикантів.
 
Другий альбом - це новий лонгплей Gorillaz, мабуть, один із заявлених раніше сіквелів «Plastic Beach». Гастролюючий зараз Албарн записував матеріал в мобільній студії між концертами. Як стверджує музикант, цей проект також майже закінчено і стилістично є своєрідним «гастрольним щоденником» і «любовним листом Америці».
 
Третім найближчим релізом Албарна стане сольний диск балад. Планів, пов'язаних з його першою групою Blur, у співака поки немає, і про свій спільний оперний проект із Аланом Муром, автором графічних романів «Хранителі» і «V означає вендета», він також нічого не повідомляє.

За матеріалами: onethirtybpm.com, openspace.ru


06.11.2010
 


Коментарі: 0

РЕКЛАМА

Молодість 2013Відпочинок у Карпатах