4 жовтня канадський дует Alpha Couple зіграє у Києві 
4 жовтня канадський дует Alpha couple (twee noise/psych folk), при підтримці київських проектів Creation VI та Zelmershead, виступлять в Києві на Старті.
 
Alpha Couple – це радіохвилі, що загубилися, вони наповнюють атмосферу своїми історіями, мріями та страхами, часом це абсолютно агностична та параноїдална музика, а іноді абсолютно ненав’язлива і інтимна.
 
Їхній перший альбом – звучить так ніби двоє людей діляться інтимними переживаннями граючи музику притому, що найтемніші думки виражаються саме через звук.
 
Полотна звуків та шумів з радіо ефірів, польові записи, що обрамлені меланхолічними гітарними замальовками та дівочим голосом - це фольк для інтровертів, що не бояться подорожувати підсвідомістю.
  

 
Концерт відбудеться при підтримці київського проекту Creation VI добре відомого своєю ритуально дроновою музикою та київського проекту Zelmershead (http://vk.com/zelmershead) . Це дует, що грає музику на межі тріп-хопу та пост-дабстепу з дуже чарівним жіночим вокалом. Їхній альбом Invisibles поправу вважається одним з найцікавіших українських релізів цього року. 
 
4 жовтня, 20:00
 
СТАРТ 
вул. Маршала Рибалка, 28/4 (на території стадіону “Старт”) 10 хв. від метро Лукянівська
 
Квитки:
перших 30 шт. - 40 грн
м Кловська / Виставковий Центр
+38 (067) 291 20 05
 
наступних 30 шт - 50 грн. - в магазині Дискультура (вул. Рейтарська 21/13 | 093 593 69 23) 
в день концерту - 68 грн.

Facebook

| VK | Last.FM

12.09.2012
 


Коментарі: 0

РЕКЛАМА

Молодість 2013Відпочинок у Карпатах