III Всеукраїнський фестиваль японської анімації на вихідних розпочнеться в Києві


Нагадаємо, що з 5 по 7 листопада в київському кінотеатрі «Кінопанорама» (а також у Київському палаці дітей та юнацтва і диско-клубі Бінго) пройде  III Всеукраїнський фестиваль японської анімації.

 
У програмі фестивалю кінопокази аніме, костюмоване театралізоване косплей-шоу,  лекції, семінари і майстер-класи, традиційна «Ніч аніме», аніме-вечірка у нічному клубі з розважальною і конкурсною програмою, «шкільний фестиваль» та святкова міні-хода вулицями Києва.
 
Відкриється фестиваль безсумнівним хітом — європейською прем'єрою аніме-фільму «Зникнення Сузумії Харухі», а до іншої кінопрограми фестивалю увійдуть як українські прем'єри (такі як «Концерт у «Прихистку» і «Кавовий автомат і його меч»), так і улюблені стрічки глядачів (як «Принцеса Мононоке»). Під час «Ночі аніме» демонструватиметься серіал «Вовчиця і Прянощі», де відбудеться також зустріч з режисером і акторами російського дубляжу.
 
Центральною подією фестивалю традиційно буде косплей-шоу — захід сценічного характеру, що поєднує в собі театральні, вокальні, танцювальні та інші номери. Багатогодинна збірка коротких мініатюр за мотивами різних аніме-творів, написаних, поставлених і зіграних на сцені любителями аніме з усієї України і частини Росії, відбудеться у великій залі на 800 осіб. Новинкою програми стане «шкільний фестиваль», який потішить відвідувачів масою розваг — від кімнати страху і куточка музичних і танцювальних ігор до чарівного мейд-кафе і японської кімнати. Лекції та семінари розкажуть про новини японської анімаційної індустрії, японську культуру, косплей і його розвиток в Україні. На завершення фестивалю відбудеться казковий акустичний концерт і святкова міні-хода.
 
Повна програма на сайті фестивалю: http://animefest.kiev.ua/2010/index.php?lang=ukr  
 
Організатори: ТОВ «Реанімедіа», російський аніме-клуб  R.An.Ma (команда організаторів Всеросійського фестивалю у Воронежі і південноросійського фестивалю «Танібата» у Ростові-на-Дону), харківський клуб Yume no Moto і команда Nice Guys.

05.11.2010
 


Коментарі: 0

РЕКЛАМА

Молодість 2013Відпочинок у Карпатах