Незвичайний оркестр Art Meetings Orchestra гратиме у Львові


Ти музикант зі Львова, зацікавлений імпровізацією? Стань учасником неповторного польсько-українського оркестру, виступи з концертом на міжнародному фестивалі і створи  саундтрек до дивовижнього 3D-фільму. Вступ до Art Meetings Orchestra триває.
 
Кожен львівський творець може вже тепер виразити своє бажання взяти участь в унікальному гурті, котрий буде створений в рамах третього Міжнародного фестивалю Art Meetings. Ефектом спільної праці музикантів буде концерт у Львові, а також приготування саундтреку до фільму Запах Львова, що буде продемонстрований на постійній інсталяції sitespecific у центрі Львова.
 
"Проект спрямований максимально задіяти потенціал кожної особистості, використовуючи різноманітність звуків та стилів, так, щоб створити нову свіжу музичну якість, провідним мотивом котрої буде запах Львова" - говорить лідер і засновник групи, Пйотр "Дамас" Дамасєвич, відомий польський трубач та музичний експериментатор.
 
Аби надіслати анкету для участі в Art Meetings Orchestra, вистачить використати простий  формуляр, що знаходиться на веб-сторінці організатора за адресою: artmeetings.eu/ukraina/orchestra?lang=uk. Перед виступом, що відбудеться 10 жовтня у Львов, будуть організовані інтенсивні кількаденні семінари. 
 
Art Meetings Orchestra виступатиме в рамах Art Meetings. В Україні Міжнародний фестиваль триватиме з 10 до 14 жовтня. В рамах проекту у Львові та Києві будуть відбуватися концерти найкращих польських гуртів, цікаві громадські акції, семінари для дітей та дорослих, презентації фільмів та зустрічі networking.  Проект завершиться унікальним комплексним проектом 3D-пластікон.

24.08.2013
 


Коментарі: 0

РЕКЛАМА

Молодість 2013Відпочинок у Карпатах