Джим Джармуш розповів про свої майбутні проекти


 
Джим Джармуш в інтерв'ю сайту Pitchfork, присвяченому його роботі в якості куратора фестивалю All Tomorrow's Parties в Нью-Йорку (до складу учасників Джармуш запросив такі колективи, як Girls, Fucked Up, Курт Вайл, Vivian Girls, Raekwon, GZA, DJ Kool Herc, Sunn O))) і Boris) розповів про декілька своїх подальших проектів.

Наприклад, в наступному фільмі Джармуша зіграють Тільда Свінтон, Майкл Фассбендер і Міа Васіковська. Джармуш сказав, що проект ще знаходиться на стадії пошуку фінансування, але він сподівається приступити до зйомок фільму на початку наступного року. Про що буде фільм, не повідомляється.

 
Також Джармуш зніме документальний фільм про легенди панк-року The Stooges. "На це піде кілька років. Поспішати не будемо. Це попросив мене зробити сам Іггі," повідомив Джармуш.
 
Крім цього, Джармуш працює над нетрадиційної оперою про Ніколая Теслу спільно із композитором Філіпом Кляйном, випускає новий EP своєї групи Bad Rabbit (яка звучить на саундтреці фільму "Межа контролю") і хоче зайнятися створенням акомпанементу до німих фільмів.

29.08.2010
 


Коментарі: 0

РЕКЛАМА

Молодість 2013Відпочинок у Карпатах