16 листопада відбудеться прес-конференція із стрітарт-групою “Інтересні Казки”, на котрій буде оголошено старт нового етапу міжнародного арт-проекту “Аут 2011”


 
 Протягом 10 – 16 листопада на Подолі, за адресою вул. Турівська, 1, стрітарт-група  “Інтересні Казки”  створила малюнок, присвячений одному з феноменів нестандартного світовідчуття та мислення, відомого під назвою «аутизм».
 
      “Інтересні Казки” – найвідоміші у світі українські стріт-артисти, оскільки відрізняються особливим стилем письма та наповненими символами сюжетами. Цього року вони стали учасниками Міжнародного муралізм-фестивалю Arte para Todos 2010 в Севіл'ї, в якому приймали участь 35 муралістів з усього світу. Минулого року їх персональна виставка "Paranoya & Shtrihi" проходила у французському Ліоні в галереї ALL – OVER. На їх рахунку – більше 10 робіт за кордоном та більше 100 в Україні. Нещодавно їх малюнки вийшли друком у каталозі Mural art 2 та Street art sketchbook: journeys.
 
       У своєму малюнку Waone Манжос та AEС Бордусов розгортають  свідомість суспільства до розуміння: у сучасному світі аутизм та «інакшість» є проблемою не медичного, а суспільного характеру. Вони розглядають ці явища як маніфестацію унікального творчого мислення й світовідчуття, що пропонують нестандартний шлях для подолання дискомунікації між приватним та публічним, людиною та суспільством. 
 
      Під час презентації роботи 16 листопада, у вівторок, буде оголошенко старт наступного проекту Аут-2011, куратором котрого призначено Коана Джозефа Байзу (Нью-Йорк, США); співкуратором виступає Тетяна Гершуні. Також стануть відомі імена участників нового проекту, його дислокація і тема.
 
Учасники прес-конференції: 
Тетяна Гершуні, художник, куратор; співкуратор проекту Аут-2011
Костянтин Дорошенко, арт-критик, куратор; співзасновник «Клініки Дорошенка Грищенко»
Стріт-арт група «Інтересні Казки», Waone Манжос та AEС Бордусов
 
Акредитація ЗМІ за тел.: (067) 402-9882
e-mail: maryxp222@gmail.com
інформаційна підтримка: www.clinicdg.com, www.a-u-t.livejournal.com, http://interesnikazki.blogspot.com/
 
Прес-конференція триватиме з 12:00 до 13:00 за адресою: вул. Турівська, 1 (м. "Тараса Шевченка") 

15.11.2010
 


Коментарі: 0

РЕКЛАМА

Молодість 2013Відпочинок у Карпатах