AZH Promo представляє експериментальну сцену 26 липня у Києві: музичні проекти Блук, Stalker VA, Heinali та шедевр кінокласики - "Кабінет Доктора Калігарі"


на фото: Blook -  Олег Шпудейко (Heinali) та  Олексій Шмурак
 
AZH Promo представляє 2 дні захопливої експериментальної музики. Перший день - 26 липня буде представлений проектами від Олексія Шмурака, Heinali та Stalker VA. Усі виступи будуть супроводжуватися відеорядом, коли наступлять сутінки, то на екрані з'явиться шедевр кінокласики - "Кабінет Доктора Калігарі" (1920) в музичному супроводі від дуету "Блук". 
 
Лайн-ап Secret Stage 26 липня [ambient/electroacoustic/piano/experimental]
 
Блук “Незворотності”
Stalker VA
Heinali
Блук “Симфонія машин” (з відео)
Блук “Калігари” (з відео)
 
Для максимального комфорту радимо захопити з собою друзів, каремати, пледи і щось смачненьке:)
У парку діятиме бар та вегетеріанське кафе.
Початок о 19:30
 
Місце: Secret Stage, територія київського ВДНГ
 
"Блук" - експериментальний музичний дует неакадемічного композитора Олега Шпудейка (Heinali) та академічного - Олексія Шмурака. Композиторські обов'язки в дуеті розподіляються паритетно, але виконання чітко розділене: Олексій відповідає за гру на клавішних інструментах, Олег - за електроакустику. Рішення про створення нового постійнодіючого проекту було прийнято в результаті спільного проекту "Симфонія машин". 
 
Назва "Блук" відсилає нас до трьох досить простих асоціацій. У міжнародному англомовному контексті Blook - друкована книга зі змістом взятим із блогу. Для пострадянського читача Блук - планета з фантастичного світу Кіра Буличова, з мешканцями-вуханями, відомими передусім своїми велетенськими вухами. Ну і насамкінець для українців "Блук" асоціюється з дієсловом "блукати". Мабуть саме ці три метафори найбільшою мірою відображають інтереси учасників дуету в рамках спільних проектів.
 

  
Музичний проект "Блук" - це перед усім структурно й образно зрозуміла музика з вишуканою тембральною, інтонаційною та гармонійною роботою. Не відмовляючись від жанрових та стильових конотацій, "Блук" зосереджує увагу на безпосереднє вслуховування в звук та звучання, видобуваючи з них найбагатшу емоційну палітру. 
 
  

 
Stalker VA - це музичний проект київського композитора Дмитра Безручка, який створює електроакустичні ембієнтні звукові ландшафти з використанням різних інструментів, власних «польових записів» та трансформованих звуків. Більша частина робіт – це свого роду атмосферні музичні подорожі, які досліджують людське сприйняття, спогади, сни та споглядання; взаємодію свідомості та Всесвіту. На початку 2012 року брав участь у компіляції українських та польських ембієнт музикантів, яка була видана лейблом Preserved Sound у співпраці з Azh Promo, та виступив на вечірці-презентації цієї компіляції в Києві. Після цього брав участь в декількох інших перформансах, організованих Azh Promo. 
  
 

 
Heinali (Олег Шпудейко) - композитор із Києва, почавши музичні досліди в 2003-му, як самоучка, без академічної музичної освіти, свій шлях пройшов через проекти здебільшого аматорської сцени. Стилістично еклектичний, але в здебільшого працює з електроакустичної музикою. У 2009-му приєднався до арт групі Soloma, написав музику для аудіовізуальних інсталяцій "Сліди на снігу" і "Aero". У 2011-му році вийшов дебютний альбом "67 Breaths" на Arlen, за ним, в 2012-му, альбом "Air" на Fluttery і, в цьому ж році, два альбоми колаборації з американським поетом Метом Фіні "Conjoined" і "Ain 't No Night "на Paradigms Recordings. Разом з Меттом Олег написав музику для відкриття фотовиставки Ольги Піщанської "Ловець снів". Виступи часто включають імпровізації на фортепіано та електроніці. Характерне звучання виділити важко, оскільки воно змінюється від альбому до альбому, але, як правило, думки критиків сходяться в тому, що в музиці майже завжди присутня емоційність і атмосферність.
  

Детальніша інформація у зустрічах:
Facebook: facebook.com/events/179898422187607/
VK: vk.com/event56029030

19.07.2013
 


Коментарі: 0

РЕКЛАМА

Молодість 2013Відпочинок у Карпатах