AZH Promo представляє експериментальну сцену 28 липня у Києві: nousinthis, Soouth, Short Hair Ideals, Дмитро Радзецький


 
AZH Promo представляє 2 дні захопливої експериментальної музики. Другий день - 28 липня буде представлений виступами Дмитра Радзецького, Short Hair Ideals, Soouth, nousinthis (ex Embilight). В неділю ви матимете змогу насолодитися ambient-ом, post-rock-ом та experimental rock-ом. 
 
nousinthis (ex Embilight) - київська пост-рок група, яка утворилася ще 2007 року. За цей час команда пережила кілька метаморфоз - як в плані складу (довго шукали «того» гітариста і барабанщика), так і в плані стилістики (від бріт-попу до пост-року). Але тепер, схоже, процес пошуку себе у хлопців успішно закінчився - і nousinthis знайшли, нарешті-таки, своє справжнє звучання.
 
У nousinthis шалені звукові пасажі змінюються тихими ліричними композиціями з чарівним вокалом. Об'єднує їх одне - гармонія. Якщо шукати аналогії в світі музики, то це перш за все: Sigur Ros, Jeniferever, Kyte, EF, Radiohead.
 

 
 
Soouth (Seven Oceans Of Underbreath) - це музичний "one-man-band" проект. Музикант розповідає, що "завдяки простим, медитативним мотивам створюється своєрідна атмосфера, для мене особисто це ніби знаходишся на морському дні, де присутні лише поступове коливання течій і приглушені звуки". Звичайно відсутність композиційної структури можна вважати за мінус, адже по суті Soouth - це не музичні теми, а лише певні емоційні відображення, інколи непрозорі та інтроспективні.
 

 
 
Short Hair Ideals - музичний соло-проект, який поєднує в собі ембієнт, пост-рок, електроніку та інші елементи різних жанрів. Створений у 2009 році у м. Лубни. Автора, свого часу, надихнули на створення власного проекту, такі колективи як - The Album Leaf, Goodbye Ivan, головний акцент на "атмосферність" композицій. Short Hair Ideals випустив три релізи: 2010 - Purity (EP), 2011 - To The Skies (EP), 2012 - Immersion
 
  
 
Дмитро Радзецький - київський гітарист, композитор, автор унікального інструменту 10-ти струнної MIDI Радз-гітари, а також учасник і керівник декількох музичних проектів, які працюють у жанрі сучасної академічної музики, імпровізаційної музики, рок-авангарду. Проекти, де задіяний Радзецький - багаторазові учасники багатьох фестивалів в Україні та Росії. Музиканти отримували схвальні відгуки від багатьох світових музикантів, серед яких музиканти California Guitar Trio, King Crimson тощо. 
 

 

Для максимального комфорту радимо захопити з собою друзів, каремати, пледи і щось смачненьке:)
У парку діятиме бар та вегетеріанське кафе. 

Початок о 19:00, територія київського ВДНГ
 

Детальніша інформація у зустрічах:

 

19.07.2013
 


Коментарі: 0

РЕКЛАМА

Молодість 2013Відпочинок у Карпатах