19 березня в арт-центрі Closer відкриється фотопроект Костянтина Стрільця «Бачити іншого» 
Довгоочікуваний персональний проект Костянтина Стрільця «Бачити іншого» в арт-центрі Closer відкриється 19 березня о 19:00.
 
Ті, хто слідкує за життям культурної спільноти, знають талант Костянтина Стрільця схоплювати особливі моменти відкриття виставок, показів, лекцій, зустрічей та майстер-класів. 
 
Небагатослівний фотограф, що спрямовує наші погляди бачити речі не такими, як вони здаються нашим, не уважним до деталей очам. Ті, хто слідкує за світлинами Костянтина на його блозі та у соціальних мережах, знає, що йому вдається не тільки репортаж, а й пейзаж, особливо урбаністичний. В проекті «Бачити іншого» багато говоритимемо про БАЧЕННЯ.
 
«Де знаходиться межа нашого бачення? Чи бачимо ми насправді те, чого не можемо прийняти? Кого я бачу, коли вдивляюсь в чорне тло, з якого виступають обриси того, що, здається, таки є іншою людиною? Але це не я, це точно не я. Я так виглядати не можу. А якщо навіть і можу, я цього ніколи не покажу, навіть самій собі. Нас розділяє лише позиція камери і промінь світла, але і цього може виявитись достатньо, аби провести чітку межу між “я” і “вони”». - Катерина Ботанова

19.03.2014
 


Коментарі: 0

РЕКЛАМА

Молодість 2013Відпочинок у Карпатах